Філіп Кіркоров образив директора цирку

Філіп Кіркоров образив директора цирку

Філіп Кіркоров / Фото: LifeShowbiz

Російськи співак Філіп Кіркоров привселюдно образив директора цирку у Пермі, бо той не дозволив йому зробити піротехнічне шоу.

Більше двох тисяч людей прийшли подивитися виступ Філіпа Кіркорова в Пермському цирку. Поп-зірка змінив багато костюмів і навіть вийшов на сцену у спідниці.

Однак це ще не все, чим здивував Кіркоров пермську публіку. Під час виступу він вирішив пояснити глядачам, чому ті не побачать феєрверк, який він хотів влаштувати на концерті.

"Сердитий старенький директор цирку не дозволив зробити піротехнічне шоу, яке було заявлено у нас в програмі, - сказав артист. - Сподіваюся, коли приїду до вас, перм'яки, наступного разу, у вас буде вже молодий директор цирку".

Таке пояснення дуже зачепило господаря арени.

"Звичайно, мені було прикро: кому сподобається, коли тебе називають сердитим і старим перед повною залою глядачів, - нарікає 64-річний директор Пермського цирку Сергій Стефанов. - До суду подавати не буду... Навіщо? Поїхав - і добре. Я ж спочатку погодився на піротехнічне шоу, але потім дізнався, що організатори концерту зверталися і до пожежників, а ті заборонили застосовувати піротехніку".

Читайте також:

Кіркоров відзначить день народження із Жанною Фріске

Жанна Фріске з Кіркоровим "відірвалась" на святі у Лазарєва

Кіркоров подарував Стоцькій сукню за 20 тисяч доларів


Повʼязані теми:

Наступна публікація