Філіп Кіркоров провів ніч в аеропорту

Дата публікації
Перегляди
3045
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Філіп Кіркоров провів ніч в аеропорту

Філіп Кіркоров / Фото: LifeShowbiz

Філіпу Кіркрову довелося заночувати у аеропорту через відміну рейсу. Вільного номера у готелях міста Сочі для артиста не знайшлося. 

Непередбачувана подія відбулася з Філіпом Кіркоровим через нельотну погоду в місті Сочі. Цілий день артист чекав вильоту в аеропорту, але пілот, керуючий чартером співака відмовився сідати за штурвал через дуже сильний вітер. На жаль, концерт Філіпа Кіркорова в Анапі, де його чекали глядачі, довелося скасувати.

Не зміг Філіп полетіти і вночі. А оскільки в Сочі починається економічний форум і всі готелі міста переповнені, артистові і його команді (а це, без малого, 30 осіб) довелося провести ніч в аеропорту. Правда, Філіпу простягла руку допомоги Крістіна Орбакайте, яка зараз гастролює в Сочі.

Співачка запропонувала родичеві провести ніч в її номері, на диванчику для гостей. Але Кіркоров вирішив не кидати в аеропорту свою команду і заночував з ними в аеропорту Сочі. На машині Кіркоров теж не зміг виїхати з міста. Для такої великої команди не вистачило автомобілів. І все через той економічний форум.

Читайте також:

Кіркоров відзначить день народження із Жанною Фріске

Жанна Фріске з Кіркоровим "відірвалась" на святі у Лазарєва

Кіркоров подарував Стоцькій сукню за 20 тисяч доларів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3045
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація