Дрю Беррімор знялась для Harper's Bazaar

Актриса Дрю Беррімор зізналась про те, як доглядає за своїм тілом та як сильно любить свого бойфренда.

Дрю Беррімор знялась для Harper's Bazaar / Фото: Harper's Bazaar
Акторка Дрю Беррімор з'явилася у свіжому номері журналу Harper's Bazaar і розповіла редакції про кіно і життя. Дівчина також постала перед нами в образі гламурної діви минулого століття - чи то Катрін Деньов вийшла, чи то Грейс Келлі, чи то всі ці діви разом узяті.

Дрю із задоволенням розповіла про свого бойфренда Джастіна Лонга. "Він просто пальчики оближеш, - говорить актриса. - Я нікого не люблю, не поважаю і не захоплююся так, як ним".

Також Дрю зауважила, що після 30 років навчилася цінувати час і стосунки. "Зараз я в ладах з собою. Я такою була в дитинстві, але потім зі мною трапилися погані речі, і я років 10 була самотня. А за останні років я так полюбила бути незалежною, що тепер кажу собі: ок, ти три дні поспіль вечеряла одна - тепер іди поспілкуватися з друзями".

Поговорили і про зовнішність актриси. "Мені подобається, що у мене зникла дитяча припухлість - і це сталося не тільки фізично, а й психологічно. Мені здається, що тіло завжди налаштовується на твої думки, душу і серце. Якщо справи йдуть краще, то й виглядати ти починаєш краще".

Дрю розповіла, що не дуже-то любить доглядати за собою. "Я можу пропрацювати на зйомках по 20 годин на день протягом тижня - але на догляд за тілом витрачу пару годин на тиждень. У мене в цій справі без фанатизму".

Читайте також:

Дрю Беррімор мріє про Пенелопу Крус

Дрю Беррімор та Кірстен Данст мало не побились через хлопця

Подруга Беррімор виходить заміж

Повʼязані теми:

Наступна публікація