"Зірка+Зірка" стартує вже 20 вересня

Телеканал "1+1" запускає нове зіркове шоу.

В ефірі "1+1" розпочинається проект "Зірка+Зірка", в якому 14 улюблених знаменитостей виступатимуть у парах з улюбленими співаками. 28 українських та російських зірок розділяться на 14 пар, щоб вибороти звання найспівочиших.

Проект "Зірка+Зірка" – це виключно живий звук, імпровізації і найнесподіваніші дуети. Це проект, в якому співають навіть ті, кого складно уявити на великій сцені з мікрофоном у руці.

В шоу "Зірка+Зірка", взяли участь Настя Каменських, гурт "ВІА Гра", Ірина Білик, Анна Сєдокова, Ігор Вєрнік, Олексій Панін, Олександр Буйнов, Руслана Писанка і безліч талановитих представників шоу-бізнесу, які змагатимуться у своїх вокальних здібностях. Вже 20 вересня стане відомо, як саме зірки розділилися на дуети, та якими піснями вони збираються дивувати своїх прихильників.

Ведучими нового шоу стали Юрій Горбунов та Наталія Могилевська. А ось судити зіркові пари буде журі у складі чотирьох метрів естради: Потапа, Лайми Вайкулє, Ігоря Ліхути та Вєрки Сердючки. Саме вони виставлятимуть дуетам оцінки, а пари-аутсайдери зможуть бути врятовані лише за допомогою симпатій глядачів.

Керівником проекту виступила Ірина Горова, а режисером-постановником став відомий кліпмейкер Семен Горов.

Вмикайте канал "1+1" у понеділок, 20 вересня, о 21:15, і ви станете першими глядачами грандіозного зіркового шоу!

Читайте також:

"Вгадай сузір'я" - виграй запрошення на шоу "Зірка+Зірка"

"1+1" зібрав на Майдані більше 100 тисяч людей

Канал "1+1" запускає унікальне гіпноз-шоу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Життя зірок
Наступна публікація