Випрану білизну визнали небезпечною для життя

Випрану білизну визнали небезпечною для життя

Білизна може вбити / Фото: Veer

Влада одного з лондонських районів заборонила розвішувати мокру білизну, щоб та не впала і нікого не вбила.

Мешканцям одного з районів Лондона заборонили розвішувати випрану білизну на балконах, щоб уникнути її падіння на людей, які проходять по вулицях.

На думку представників Кройдонської ради, мотузки можуть не витримувати дуже великої кількості важкої мокрої білизни та обриватися, особливо у вітряну погоду, травмуючи випадкових перехожих. Крім того, розвішаний одяг, з точки зору влади, негативно позначається на зовнішньому вигляді міських вулиць.

Наполегливе прохання влади прибрати речі не було сприйняте мешканцями району, в результаті чого чиновники були змушені пригрозити їм судовими позовами, обіцяючи, що ті домовласники, які не приберуть з вулиць білизну, будуть примусово позбавлені своїх осель.

У свою чергу лондонці висловлюють свій протест проти припису, підкреслюючи, що, навіть ті з них, у кого є сади, не застраховані від того, що розвішана білизна не буде вкрадена зловмисниками.

На думку мешканців району, багато з яких мають маленьких дітей, до даної інструкції не можна ставитися серйозно. Виконувати її неможливо, оскільки для більшості квартир це є єдиним способом сушіння білизни.

Мешканці району також не можуть згадати жодного випадку, коли б випрана білизна вбила людину.

Читайте також:

Дівчину посадили у в'язницю через труси, що виглядали з шортів

Брітні Спірс заборонили ходити без ліфчика

Мер-трансвестит крав жіночу білизну

Повʼязані теми:

Наступна публікація