Орбакайте відстояла 30 мільйонів в суді

Орбакайте відстояла 30 мільйонів в суді

Крістіна Орбакайте / Фото: Life.ru

Крістіна Орбакайте відстояла у суді 30 мільйонів рублів, які нібито були переведені на її рахунок компанієї "Реал-Профі".

Суд відмовив у задоволенні позову компанії "Реал-Профі" до Крістіни Орбакайте про стягнення майже 30 мільйонів рублів, які нібито помилково були переведені на рахунок співачки.

Претензії до співачки з боку "Реал-Профі" з моменту подачі позову до суду інакше як дивними не називали. Позивач стверджував, що 24 грудня 2009 року компанія перерахувала на рахунок Орбакайте 29700000 рублів. Цей грошовий переказ був зроблений випадково, і тепер компанія раптом захотіла терміново повернути гроші.

Тверський суд Москви визнав докази компанії у вигляді паперів, які підтверджують банківську операцію, недостатніми, а претензії "Реал-Профі" до співачки необгрунтованими.

Представники компанії мають намір подати до Тверського суду новий позов. Вони мають намір зажадати, щоб договір купівлі-продажу векселя, за яким Орбакайте отримала гроші, був визнаний недійсним і домогтися стягнення всього перерахованого за недійсною угодою назад.

Йдеться про позов співачки і матері Орбакайте Алли Пугачової до колишнього власника банку "Сенатор" Олега Рафановича про стягнення 4,5 млн доларів. Рафанович також повідомляв раніше, що гроші на рахунок Орбакайте були переведені у вигляді погашення частини його боргу перед Пугачовою. Однак після того як Пугачова не визнала погашення частини боргу, був поданий позов про повернення грошей. Проте відзначимо, що адвокати Орбакайте заперечують зв'язок між цим позовом і "справою Рафановича".

Читайте також:

Крістіна Орбакайте не задоволена успіхами старшого сина

Орбакайте не пустили до школи побачити сина

Крістіна Орбакайте стала стриптизеркою

Повʼязані теми:

Наступна публікація