Крістіна Орбакайте не задоволена успіхами старшого сина

Син Крістіни Орбакайте Нікіта змушує маму хвилюватись. Він не навчається та не слідкує за своїм здоров'ям.

Старший син Крістіни Орбакайте, схоже, доставляє своїй мамі чимало клопоту. Співачка не надто задоволена його успіхами у навчанні. До того ж на зйомках передачі "Жорстокі ігри" він сильно пошкодив плече і змусив понервувати всю сім'ю.

Як з'ясувалося, найголовніше, через що хвилюється співачка, - проблеми сина з навчанням. Нікіта, якому днями виповнюється 19 років, досі не визначився з професією, хоча вже рік провчився в нью-йоркській кіноакадемії.

"Потім ми хотіли відправити його в інший заклад, але там він трошки не пройшов по балах. Але, в принципі, зараз займається самоосвітою, у нього є деякі проекти. Він і як оператор, як режисер щось знімає", - сказала Крістіна.

До того ж Крістіна досі переживає за те, що Нікіта пошкодив плече на зйомках "Жорстоких ігор". Хлопця забирали зі знімального майданчика на ношах. У цей момент Крістіні здалося, що норовливий син в ефірі не надто схвально відгукнувся про неї. Пізніше він пояснював мамі: "Та мене не зрозуміли, я мав на увазі, що ти за мене не хвилюйся, що ти в мені і так впевнена, що зі мною все добре".

"Ти взяв мене і при всій країні ... наче я якась не мати", - переживала Крістіна за свою репутацію "хорошої" мами.

Читайте також:

Орбакайте і Байсаров підписали мирову угоду

Орбакайте не пустили до школи побачити сина

Крістіна Орбакайте стала стриптизеркою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: