Дволапий собака став сержантом американської армії

Собаці, що від народження є калікою, присвоїли звання сержанта Армії США за те, що вона подає приклад оптимістичного ставлення до життя і підтримує дух ветеранів війни в Іраку і Афганістані.

Дволапій собаці по кличці Фейт присвоїли звання сержанта Армії США за те, що вона подає приклад оптимістичного ставлення до життя і підтримує дух ветеранів війни в Іраку і Афганістані, що повернулися на батьківщину з різними каліцтвами.

Фейт, помісь лабрадору і чау-чау, народилася без однієї передньої лапи; другу кінцівку довелося ампутувати через те, що вона виявилася недорозвиненою. Цуценя без двох передніх лап забрала до себе американка Джуд Стрінгфеллоу з Оклахоми. Жінка і її син почали піклуватися про тварину і вчити її ходити на задніх лапах. Щоб собаці було цікавіше тренуватися, як приманку для неї використовували ложку арахісового масла.

Незабаром собака навчився швидко і впевнено пересуватися на задніх лапах. Коли пес підріс, Джуд Стрінгфеллоу почала водити свою вихованку в лікарні, де лежали американські військові з важкими травмами.

У лікарнях Фейт влаштовує для військовослужбовців цілу виставу - бігає по палатах, гавкає і всіляко намагається розвеселити ветеранів. "Вона надихає і підтримує цих молодих людей. Дуже зворушливо спостерігати за тим, що її дії знаходять відгук у їхніх серцях", - розповіла господиня Фейт.

Жінка повідомила, що в найближчому майбутньому має намір відвезти Фейт до Великобританії, де вона зможе познайомитися з військовими, які повернулися з війни в Афганістані.

Читайте також:

У тайванському зоопарку тигриця народила трьох дитинчат від лева

Іспанці з'ясували, чому собаки кусаються

На посаду губернатора Техасу висунули собаку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: