Дволапий собака став сержантом американської армії

Дволапий собака став сержантом американської армії

Собака Фейт. Кадр відеозапису з сайту The Daily Mail

Собаці, що від народження є калікою, присвоїли звання сержанта Армії США за те, що вона подає приклад оптимістичного ставлення до життя і підтримує дух ветеранів війни в Іраку і Афганістані.

Дволапій собаці по кличці Фейт присвоїли звання сержанта Армії США за те, що вона подає приклад оптимістичного ставлення до життя і підтримує дух ветеранів війни в Іраку і Афганістані, що повернулися на батьківщину з різними каліцтвами.

Фейт, помісь лабрадору і чау-чау, народилася без однієї передньої лапи; другу кінцівку довелося ампутувати через те, що вона виявилася недорозвиненою. Цуценя без двох передніх лап забрала до себе американка Джуд Стрінгфеллоу з Оклахоми. Жінка і її син почали піклуватися про тварину і вчити її ходити на задніх лапах. Щоб собаці було цікавіше тренуватися, як приманку для неї використовували ложку арахісового масла.

Незабаром собака навчився швидко і впевнено пересуватися на задніх лапах. Коли пес підріс, Джуд Стрінгфеллоу почала водити свою вихованку в лікарні, де лежали американські військові з важкими травмами.

У лікарнях Фейт влаштовує для військовослужбовців цілу виставу - бігає по палатах, гавкає і всіляко намагається розвеселити ветеранів. "Вона надихає і підтримує цих молодих людей. Дуже зворушливо спостерігати за тим, що її дії знаходять відгук у їхніх серцях", - розповіла господиня Фейт.

Жінка повідомила, що в найближчому майбутньому має намір відвезти Фейт до Великобританії, де вона зможе познайомитися з військовими, які повернулися з війни в Афганістані.

Читайте також:

У тайванському зоопарку тигриця народила трьох дитинчат від лева

Іспанці з'ясували, чому собаки кусаються

На посаду губернатора Техасу висунули собаку

Повʼязані теми:

Наступна публікація