Іспанці з’ясували, чому собаки кусаються

Іспанці з’ясували, чому собаки кусаються

Фото: Baxterboo.com

Виявилося, що лаятися і кусатися собак змушує депресія. Зокрема, знижений рівень гормону серотоніну, який відповідає за гарний настрій.

Іспанські вчені з'ясували, що причиною агресивної поведінки собак може бути депресія.

Фахівці з університету в місті Сарагоса в Іспанії виявили у агресивних собак знижений рівень гормону серотоніну, який відповідає за гарний настрій.

У процесі експерименту дослідники взяли зразки крові у 80-ти собак, які проявляли необґрунтовану агресію щодо людей, гарчали і кусалися. Кров взяли також і у собак, у яких не було проблем з поведінкою.

Аналіз показав, що у першої групи тварин спостерігається надзвичайно низький рівень серотоніну - 278 одиниць в порівнянні з 387 одиницями у контрольної групи, що більш ніж на сто одиниць нижче норми.

У собак, які страждають від депресії, спостерігалося і збільшення вмісту в організмі так званого "гормону стресу" - кортизолу, що впливає на депресію - 21 одиниця замість 10-ти у здорових псів.

На думку вчених, таке відкриття можна використовувати для корекції ненормальної поведінки тварин. Для цієї мети, можливо, будуть застосовувати спеціальні антидепресанти.

Читайте також:

Жінка приклеїла собаку до холодильника, щоб помститися хлопцеві

На посаду губернатора Техасу висунули собаку

Власників агресивних собак каратимуть в’язницею і виправними роботами

Повʼязані теми:

Наступна публікація