Орбакайте не пустили до школи побачити сина

Російська співачка Крістіна Орбакайте намагалася перевезти сина до іншої школи, проте його батько Руслан Байсаров попередив охорону.

Крістіна Орбакайте
kp.ru
Співачку Крістіну Орбакайте не пустили до школи, де навчається її син Дені Байсаров. Орбакайте прагнула побачити сина та поговорити з керівництвом про його перехід до іншого закладу, проте охорона виставила зірку за ворота.

Як відомо, Орбакайте судиться за сина з його батьком – Русланом Байсаровим. За рішенням суду, до остаточного закриття справи син перебуватиме у батька, а мати не може до нього наближатися до 15 вересня.

"Крістіна разом з представниками органів опіки приїхала в підмосковну школу, де зараз навчається її син. Але, на жаль, керівництво школи на прохання Байсарова не допустило, щоб мати побачила свою дитину", - розповіла адвокат співачки Тетяна Акімцева.

Крістіна Орбакайте
kp.ru
Дені зараз навчається у приватній школі в Одинцовському районі.

Нагадаємо, 7 вересня Грозненській районний суд задовольнив клопотання органів опіки і визначив, щоб до закінчення процесу Дені залишався там, де сьогодні, тобто у свого батька.

15 вересня в Грозненському суді має відбутися засідання за поданими Байсаровим та його матір'ю позовним заявам.

Адвокат Орбакайте підкреслила: "Ці позови незаконні, тому що відповідач проживає в Москві". Крім того, за її словами, жодних повісток про засідання Орбакайте не отримувала. Натомість вона готує заяви для звернення в ООН, ОБСЄ і Міжнародний Червоний Хрест з проханням захистити свої материнські права.

Адвокат також повідомила, що після нервового зриву минулої суботи "через цей скандал Крістіна почуває себе не дуже добре, вчора їй довелося здавати аналізи".

Руслан Байсаров (уродженець Чечні) став другим цивільним чоловіком Орбакайте, син Дені народився у пари в 1998 році. Зараз хлопчику 11 років.

Скандал виник через те, що Байсаров не хоче, щоб його син їздив до Америки і залишався там без батьківського виховання (самому бізнесменові відмовили у візі до США). В той же час він не проти, щоб якщо син житиме із ним, він також мав можливість спілкуватися з матір'ю.

Зі свого боку, Орбакайте відкидає угоду, запропоновану Байсаровим. "Мої материнські права дорожчі, я не можу підписати цей договір. У минулому ми зам'яли всі скандали, тому що у дитини повинен бути батько", - заявила вона.

Читайте також:

Ціна скандалу через сина Орбакайте - 50 мільйонів доларів

У Крістіни Орбакайте хочуть відібрати сина

Орбакайте готова звернутися до ОБСЄ і ООН, щоб повернути сина з Чечні

Крістіна Орбакайте стала стриптизеркою

ВідеоОрбакайте про викрадення сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: