Пугачова втягнула Орбакайте у фінансовий скандал

Співачка Крістіна Орбакайте виявилась втягнутою у скандал, який трапився у Алли Пугачової та банкіра Олега Рафановича.

Судовий розгляд, в центрі якого опинилася Крістіна Орбакайте, виник через Аллу Пугачову, яка намагається стягнути з колишнього співвласника банку "Сенатор", де зберігалися її заощадження, близько 4 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що раніше фірма "Реал-Профі" зажадала від Орбакайте повернути близько 30 мільйонів рублів, переведених на її рахунок.

Костянтин Шварцер, що представляє інтереси Крістіни пояснив, що Пугачова звернулася до суду з позовом до екс-співвласникові банку Олега Рафановича, з вимогою повернути борг після банкрутства. За його словами, "Реал-Профі" перевела 29700000 рублів на ім'я Орбакайте, як погашення цього боргу Рафановича перед Пугачовою.

"Орбакайте не визнає, що ці гроші були переведені в рахунок сплати боргу, і ми вимагаємо їх назад", - сказав Шварцер.

Як повідомив Ігор Некрасов, який представляє інтереси Рафановича в судовому розгляді з Пугачовою, між Рафановичем і співачкою були тривалі дружні стосунки. За його інформацією, Пугачова зберігала гроші в банку "Сенатор" під особисті гарантії Рафановича і отримувала від нього відповідні боргові розписки.

Некрасов повідомив, що на даний момент закінчився термін виплати за борговими розписками на суму 1 мільйон доларів. "Рафанович визнає цей борг і не відмовляється від його виплати", - відзначив він.

У той же час, позов Пугачової до Рафановича заявлений на 4 мільйони доларів і заарештовано майно екс-банкіра на значно більшу суму.

Читайте також:

Від Крістіни Орбакайте вимагають 29,7 млн рублів

Орбакайте і Байсаров підписали мирову угоду

Орбакайте не пустили до школи побачити сина

Повʼязані теми:

Наступна публікація