Пол Маккартні виграв суперечку із McDonald's

Сер Пол Маккартні домігся того, щоб McDonald's забрав його фотографії зі своїх рекламних щитів. співак є переконаним вегетаріанцем і не хоче рекламувтаи м'яcні страви.

Сер Полу Маккартні вдалося взяти гору в суперечці з представниками ресторанів швидкого харчування McDonald's, які без дозволу розмістили фотографії музиканта в одній з закусочних мережі в рідному для The Beatles Ліверпулі.

Маккартні домігся того, щоб його фото були видалені з рекламних плакатів McDonald's.

Закусочна в Ліверпулі розмістила знімки Маккартні та інших учасників The Beatles восени 2008 року. Дізнавшись про це сер Пол, який є переконаним вегетаріанцем, дуже розлютився і закликав своїх прихильників бойкотувати McDonald's. Він підкреслив, що ніколи б не дав своєї згоди на участь в рекламі продуктів з м'яса.

Пол Маккартні відмовився від вживання м'яса й інших продуктів тваринного походження понад 30 років тому. Музикант розповідав, що вирішив стати вегетаріанцем, коли під час поїдання страви з баранини побачив що пасуть на полі вівцю. Протягом кількох десятків років Маккартні активно виступає за захист прав тварин.

Читайте також:

Пол Маккартні зробив пропозицію своїй коханій

Пол Маккартні виступатиме до кінця своїх днів

Пол Маккартні вирішив піти зі сцени

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: