Пол Маккартні виграв суперечку із McDonald's

Сер Пол Маккартні домігся того, щоб McDonald's забрав його фотографії зі своїх рекламних щитів. співак є переконаним вегетаріанцем і не хоче рекламувтаи м'яcні страви.

Сер Полу Маккартні вдалося взяти гору в суперечці з представниками ресторанів швидкого харчування McDonald's, які без дозволу розмістили фотографії музиканта в одній з закусочних мережі в рідному для The Beatles Ліверпулі.

Маккартні домігся того, щоб його фото були видалені з рекламних плакатів McDonald's.

Закусочна в Ліверпулі розмістила знімки Маккартні та інших учасників The Beatles восени 2008 року. Дізнавшись про це сер Пол, який є переконаним вегетаріанцем, дуже розлютився і закликав своїх прихильників бойкотувати McDonald's. Він підкреслив, що ніколи б не дав своєї згоди на участь в рекламі продуктів з м'яса.

Пол Маккартні відмовився від вживання м'яса й інших продуктів тваринного походження понад 30 років тому. Музикант розповідав, що вирішив стати вегетаріанцем, коли під час поїдання страви з баранини побачив що пасуть на полі вівцю. Протягом кількох десятків років Маккартні активно виступає за захист прав тварин.

Читайте також:

Пол Маккартні зробив пропозицію своїй коханій

Пол Маккартні виступатиме до кінця своїх днів

Пол Маккартні вирішив піти зі сцени

Повʼязані теми:

Наступна публікація