Пол Маккартні святкує 68-річчя

Сер Пол Маккартні святкує 68-й день народження. Зараз музикант працює над створенням музики для балету.

Сьогодні одному із засновників групи "The Beatles" Полу Маккартні виповнюється 68 років. Він народився 18 червня 1942 року в Ліверпулі в сім'ї медсестри і музиканта. Він рано втратив матір. Як вважають багато хто, саме цей фактор багато хто вважає причиною зближення Маккартні з Джоном Ленноном, який також рано залишився без матері.

Після розпаду "Бітлів" і затяжної депресії Пол Маккартні заснував групу "Wings", що проіснувала до 1979 року. 3 листопаду 1979 Маккартні став учасником Книги рекордів Гіннесса як "Найбільш видатний композитор усіх часів і народів". Після розпаду "Wings" Пол Маккартні розпочав сольну кар'єру.

11 березня 1997 року Пол Маккартні за внесок у розвиток музики був удостоєний рицарського звання і став "сером".

Сьогодні музикант повний сил і творчих планів. Наприклад, йому замовили написати музику для балету, і сер Пол вже приступив до роботи.

Маккартні заявив, що відчуває прилив ентузіазму, тому що дуже любить пробувати себе в чомусь новому. Композитор зізнався, що сам ще не знає, про що буде балет. Крім того, перед ним не поставили термін, до якого музика повинна бути закінчена.

Пол Маккартні зробив пропозицію своїй коханій

Пол Маккартні виступатиме до кінця своїх днів

Пол Маккартні вирішив піти зі сцени

Повʼязані теми:

Наступна публікація