Ксенія Собчак назвала "Міс Росію" пластиковою

Ксенія Собчак знову не стрималась. Ведуча назвала Вікторію Лопирьову - "Міс пластикою". На що та завірила, що форми у неї натуральні.

Вікторія Лопирьова
Ведуча Ксенія Собчак - відома любителька пожартувати і всіляко підколоти своїх колег по цеху. Через цю пристрасть телеведуча вже потрапляла в неприємні ситуації і навіть була оштрафована судом. Однак це ні чому її не навчило.

В черговий раз чудеса красномовства Ксенія Анатоліївна демонструвала нещодавно, на вечорі, де була у ролі ведучої. Дісталося практично всім зіркам. Особливо негарно Собчак пожартувала над Вікторією Лопирьовою, яка свого часу в 2003 році завоювала титул "Міс Росія". Спочатку вона назвала дівчину "непотрібною", а потім і зовсім проголосила "Міс пластика". На сцені в прямому ефірі Лопирьова розгубилася і не знайшла, що відповісти кривдниці.

Але пізніше прокоментувала ситуацію: "Люди іноді народжуються красивими від природи. У них генетика хороша. Якщо Ксюша заздрить, то що поробиш. Моє виховання мені не дозволяє піти до лікаря, як роблять у Голлівуді, роздягтися і взяти довідку, що це моє, природне тіло. Але ці розмови про мої визначні форми мене вже дістали. Так, у мене третій розмір, а на Ксюші сукня на премії спадала, але кожному своє".

Читайте також:

Ксенія Собчак написала "Енциклопедію лохів"

Через борги Ксенії Собчак довелось віддати свій Mercedes

Ксенія Собчак влаштувала еротичне шоу

Повʼязані теми:

Наступна публікація