Ксенія Собчак назвала "Міс Росію" пластиковою

Ксенія Собчак знову не стрималась. Ведуча назвала Вікторію Лопирьову - "Міс пластикою". На що та завірила, що форми у неї натуральні.

Вікторія Лопирьова_3
Вікторія Лопирьова
Ведуча Ксенія Собчак - відома любителька пожартувати і всіляко підколоти своїх колег по цеху. Через цю пристрасть телеведуча вже потрапляла в неприємні ситуації і навіть була оштрафована судом. Однак це ні чому її не навчило.

В черговий раз чудеса красномовства Ксенія Анатоліївна демонструвала нещодавно, на вечорі, де була у ролі ведучої. Дісталося практично всім зіркам. Особливо негарно Собчак пожартувала над Вікторією Лопирьовою, яка свого часу в 2003 році завоювала титул "Міс Росія". Спочатку вона назвала дівчину "непотрібною", а потім і зовсім проголосила "Міс пластика". На сцені в прямому ефірі Лопирьова розгубилася і не знайшла, що відповісти кривдниці.

Але пізніше прокоментувала ситуацію: "Люди іноді народжуються красивими від природи. У них генетика хороша. Якщо Ксюша заздрить, то що поробиш. Моє виховання мені не дозволяє піти до лікаря, як роблять у Голлівуді, роздягтися і взяти довідку, що це моє, природне тіло. Але ці розмови про мої визначні форми мене вже дістали. Так, у мене третій розмір, а на Ксюші сукня на премії спадала, але кожному своє".

Читайте також:

Ксенія Собчак написала "Енциклопедію лохів"

Через борги Ксенії Собчак довелось віддати свій Mercedes

Ксенія Собчак влаштувала еротичне шоу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: