У британській опері відбулася прем'єра опери про Анну Ніколь Сміт

У Лондоні відбулась прем'єра опери про життя Анни Ніколь Сміт. Головну роль - саму Анну Ніколь - у постановці виконала Єва-Марія Вестбрук з Нідерландів.

У лондонському Ковент-Гардені (він же Королівська опера) у четвер, 17 лютого, відбулася прем'єра опери про життя моделі Playboy Анни Ніколь Сміт. Повідомляється, що глядачі і критики, які були присутні на прем'єрному показі Анни Ніколь, зустріли постановку прихильно.

"У ній достатньо кумедних моментів, але це не просто грубий фарс із сумною кінцівкою", - пише критик Руперт Крістіенсен.

Головну роль - саму Анну Ніколь - у постановці виконала Єва-Марія Вестбрук з Нідерландів. Автором лібрето до Анни Ніколь став Річард Томас, а музику написав Марк-Ентоні Тернейдж.

Томас і Тернейдж у 2003 році працювали над оперою про ведучого популярного американського ток-шоу Джеррі Спрінгера. Постановником вистави про Анну Ніколь виступив Річард Джонс.

У справі про загибель Анни-Ніколь Сміт, яка в лютому 2007 року померла від передозування заспокійливими препаратами, обвинувачувалися троє людей. У жовтні 2010 року колегія присяжних визнала Стерна і Єрошевич винними в тому, що вони незаконно постачали модель ліками. Третій обвинувачений, лікар Сандіп Капур, був виправданий.

Читайте також:

Анна Ніколь Сміт покінчила життя самогубством

Нові факти у справі смерті Анни Ніколь Сміт

Екс-бойфренд Анни Ніколь Сміт арештований за її вбивство

У британській опері відбулася прем'єра опери про Анну Ніколь Сміт

У британській опері відбулася прем'єра опери про Анну Ніколь Сміт

Повʼязані теми:

Наступна публікація