Гостей особняка Playboy вразило невідоме захворювання

Гостей особняка Playboy вразило невідоме захворювання

Особняк Playboy Mansion. Фото з сайту buzznet.com

Після щорічної вечірки в будинку Playboy Mansion, яку відвідують фахівці сфери IT з 30 країн, гості відчули себе зле.

Влада округу Лос-Анджелес почала розслідування десятків повідомлень про невідоме респіраторне захворювання, що вразило учасників вечірки в будинку Playboy Mansion Х'ю Хефнера.

Вечірка, що відбулася в Playboy Mansion 3 лютого, була частиною щорічної конференції DOMAINfest Global, яку відвідують фахівці сфери IT з 30 країн. Сама конференція проходила в готелі в Санта-Моніці, штат Каліфорнія, але вечірку з приводу закінчення DOMAINfest Global влаштували в Playboy Mansion.

Через добу після того, як вечірка завершилася, численні гості Playboy Mansion потрапили до лікарень з лихоманкою, утрудненим диханням, головним болем та іншими симптомами. Деякі з них заявили, що підозрюють у себе одну з форм легіонельозу (гостре респіраторне захворювання, яке провокують колонії легіонел, що розмножуються в рідині вентиляційної системи).

У результаті Департамент громадського здоров'я округу Лос-Анджелес розіслав лист всім відвідувачам DOMAINfest Global, повідомивши їх про хворих колег. Зараз влада округу і організатори DOMAINfest Global ведуть спільне розслідування події.

У свою чергу, представники Хефнера заявили, що ніяких доказів того, що учасники DOMAINfest Global підхопили захворювання після відвідування Playboy Mansion, не існує.

Варто відзначити, що в особняку Playboy Mansion регулярно проводяться заходи, кількість гостей на яких може складати до 1000 осіб. Досі про те, що хто-небудь захворів після візиту в особняк Хефнера, не повідомлялося.

Читайте також:

У Лондоні поставлять оперу про Анну Ніколь Сміт

84-річний засновник Playboy заручився з 24-річною моделлю

Головного редактора Playboy засудили за фото голих дівчат

Повʼязані теми:

Наступна публікація