Катерина Кухар розповіла про "наполегливого" шанувальника

Катерина Кухар розповіла про "наполегливого" шанувальника

Катерина Кухар розповіла про "наполегливого" шанувальника

Невідомий хлопець протягом дня дошкуляв кумиру дзвінками.

Прима київської опери, суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар зізналася, що у її слави після участі у проекті є зворотній бік медалі, йдеться у "Світському житті".

За словами Кухар, її знаменитість, яку вона здобула після танцювального шоу, приносить їй не лише дивіденди.

Так, зізналася балерина, один з шанувальників десь дістав її номер телефону і не давав спокою цілий день.

Катерина Кухар слухає в машині Монатика

Катерина Кухар слухає в машині Монатика

 "Днями у мене такий дивіденд був. Вперше у житті. Хтось десь знайшов мій телефон. Я мала репетицію. І хлопчик почав телефонувати мені зранку і щось таке незрозуміле казати. Він телефонував мені цілий день, з різних номерів. Він був вкрай наполегливим", - поділилася Кухар.

Тим часом чоловік балерини, прем’єр київського оперного театру Олександр Стоянов зізнався, чи не образливо йому тепер бути у тіні знаменитої дружини.

"Заходячи до квиткового відділу Оперного театру, мені говорять: "Олександре, що сталося? Раніше хоча б запитували: "Коли Катерина танцює, коли Олександр Стоянов танцює?". А зараз про вас ніхто не згадує. З ранку до вечора запитують: "Коли танцюватиме Катерина Кухар?". Це одна історія. А інша історія, це заходжу я до балетної школи і тут діти повертаються і кажуть: "Так це ж чоловік Катерини Кухар", - прокоментував Стоянов.

Та, якщо, як правило, чоловіки переживають через таку ситуацію, Олександр ставиться до популярності дружини спокійно.

"Я розвиваюся у іншому напрямку. Тепер я приміряю на себе роль менеджера. Тож, нічого страшного", - сказав прем’єр київської опери.

Нагадаємо, нещодавно член журі "Танців з зірками" Кухар прокоментувала пародію "Кварталу 95" на своє суддівство у проекті.

Повʼязані теми:

Наступна публікація