Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Назад у 90-ті: MamaRika представила олдскульний кліп

Співачка зняла відео на трек "Кач".

Екс-Еріка, а нині співачка MamaRika, яка зняла у кліпі свого бойфренда, знову порадувала фанів музичною новинкою.

Цього разу артистка випустила відео на композицію "Кач". Режисером 3-хвилинного ролика став Радислав Лукін. У відео MamaRika постає в образі old school – малинових лосинах, у стильних окулярах та з хвостом на маківці.

Співачка розповіла, що для неї прем'єра кліпу саме сьогодні є особливою, оскільки у цей день рік тому "народилася" MamaRika.

"Сьогодні дуже символічно хочемо представити вам нашу нову відеороботу, яку ми зняли із нашим незмінним режисером  Радиславом! Це відео – експеримент. Ми просто експромтом зняли відос, взяли камеру і пішли колесити по місту. Саме такий настрій ми хотіли передати вам. #КАЧ – це та композиція, яку ми, доречі із Іваном Клименком, написали найпершою з часів появи MamaRika. Тож, вона дочекалася свого часу. І, як на мене, саме так все і мало статися. Ніколи не втрачайте свій кач, свою внутрішню свободу – це те, що хотілося сказати вам, коли ми створювали цю роботу", - сказала про новий кліп MamaRika.

Шанувальникам прийшлася до смаку нова робота кумира. Одні зізналися, що кліп навіяв їм спогади про "Територію А". "Я ніби в дев'яності повернувся...", - підтримали інші.

Залиште свій коментар

Вибір редакції