Обрано фільм-претендент на премію "Оскар" від України

Національний Оскарівський комітет проголосував за стрічку Романа Бондарчука.

Український Оскарівський комітет оприлюднив назву фільму, котрий претендуватиме на премію Оскар у категорії "Найкращий фільм іноземною мовою".

Від України обрано фільм "Українські шерифи" режисера Романа Бондарчука.

Світова прем'єра стрічки відбулася на найпрестижнішому документальному кінофестивалі IDFA, де картина отримала Спеціальний приз журі у головному конкурсі.

Фільм демонструвався на понад трьох десятках фестивалів по всьому світу в конкурсних та спеціальних програмах і продовжує представляти Україну на найпрестижніших кінофорумах, здобуваючи призи й відзнаки.

фільм на "Оскар" від України_2
"Українські шерифи"

Нещодавно "Українські шерифи" отримали Ґран-прі кінофестивалю "Docs against Gravity" у Польщі.

Фільм був показаний у сімох містах України (Київ, Харків, Дніпро, Львів, Маріуполь, Одеса, Херсон) в рамках прокату Міжнародного кінофестивалю документального кіно DOCUDAYS UA.

Тепер стрічку мають включити до списоку національних номінантів в Американській кіноакадемії. Потім, журі із довгого списку сформує шорт-лист із дев'яти фільмів. В результаті, сформується  п'ятірка номінантів, серед котрих визначать переможця в категорії "Найкращий іноземний фільм". 

До слова, 89-та церемонія вручення премії "Оскар" за досягнення у галузі кінематографа відбудеться 26-го лютого 2017 року в Лос-Анджелесі.  

Залиште свій коментар

Наступна публікація