Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ольга Горбачова готується до весілля з Юрієм Нікітіним

Урочисту подію пара запланувала на червень.

Співачка Ольга Горбачова об'їхала 25 міст України з безкоштовними, особистими зустрічами, лекцією і фотовиставкою.

Як відомо, артистка дає лекції, під час яких ділиться практичними знаннями про жіночу природу, яка допомогла їй возз'єднати після розлучення із продюсером Юрієм Нікітіним сім'ю.

Усі щасливі жінки, впевнена Горбачова, щасливі однаково, всі нещасливі – нещасливі по-різному. І це саме щастя має чітку формулу. Вона полягає в тому, щоб привести в рівновагу 7 енергетичних центрів Жіночої Природи. Про це і розповідає Ольга Горбачова під час своїх зустрічей із жінками України.

"Усі жінки, звичайно, різні, але однакові в своєму розмаїтті. У нас схожий набір і внутрішніх конфліктів, і емоційних потреб, тому я запропонувала в цьому проекті свою допомогу у вирішенні цих конфліктів і розуміння власної різноманітності", - розповіла Ольга.

Продюсера Юрія Нікітіна, якому присвячена чимала частина лекції, проект "7 Життів Жінки" ощасливив ще більше. По-перше, в процесі перебування в турі Ольга дуже скрупульозно виконує всі жіночі завдання, яким навчає, а це щастя для будь-якого чоловіка. По-друге, як продюсер, він упевнений, - Ольга знайшла свою унікальну нішу, те, чим вона може бути корисна жінкам через свою творчість.

Ольга побувала вже у 18 містах і планує завершити тур до кінця весни. Оскільки на перший місяць літа у них з Юрієм Нікітіним заплановане довгоочікуване весілля.

Нагадаємо, в листопаді минулого року на дебютній фотовиставці Ольги Горбачової їй допомагали дочка і чоловік Юрій Нікітін. Проект артистки стартував з аншлагом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції