Переможницею "Голосу.Діти-4" стала підопічна MONATIK

Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Переможницею "Голосу.Діти-4" стала підопічна MONATIK

На дитячому вокальному проекті перемогу здобула Данелія Тулєшова.

Сьогодні на телеканалі "1+1" відбувся святковий різдвяний ефір найбільш масштабного дитячого вокального проекту "Голос. Діти".

В рамках фіналу шляхом телефонного та SMS голосування Україна обрала переможницею четвертого сезону підопічну мультиартиста MONATIK Данелію Тулєшову.

Окрім гордого звання "дитячого голосу країни", найсильніша вокалістка проекту отримала 3-місячну ротацію на "Нашому радіо", а також подорож на вікенд до "Disneyland Paris".

У прямому ефірі Данелія Тулєшова виступила з сольною піснею Spectrum від Florence + The Machine, а також разом зі своїм напарником по команді і зірковим тренером MONATIK виконала хіт "Мудрые деревья". Піснею, яка підкорила українців, та принесла перемогу юній вокалістці стала "Не твоя війна" гурту "Океан Ельзи".

Данелія Тулєшова / Фото: прес-служба каналу "1+1"

Данелія Тулєшова (10 років)

Данелія присвячує весь свій вільний час творчому розвитку. Так, з 5 років дівчинка перестала гуляти у дворі з дітьми: було занадто багато уроків у школі. А після того, як півтора роки тому Данелія почала займатися вокалом з викладачем, і зовсім забула, що таке відпочинок і втратила друзів у класі. Саме тому на "Голос.Діти-4" талановита вокалістка прийшла, щоб знайти справжню дружбу.

Цікаво, що виступ зі "сліпих прослуховувань" учасниці потрапив у тренди YouTube і за декілька днів набрав майже два мільйони переглядів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація