Прийом робіт на пітчинг The Next Big Thing-2016 продовжено до 17 липня

Фінал проекту відбудеться на фестивалі Де кіно 23 вересня, а володар Гран-прі конкурсу зніме кліп для переможця "Голосу країни". 

Прийом робіт на пітчинг кліпів The Next Big Thing-2016 продовжено до 17 липня. Організатори проводять пітчинг уже вшосте, але такої кількості прохань від учасників про продовження термінів прийому ще не отримували.

Щоб взяти участь у пітчингу, необхідно зробити кілька простих кроків: обрати на сайті пісню із 12 запропонованих, зняти кліп і надіслати його на адресу проекту. Серед артистів, які чекають на талановиті роботи кліпмейкерів з народу: Jamala, The Hardkiss, Onuka, Kozak System, Pianoбой, Друга ріка, The Maneken, Bahroma, Monatik, Sunsay, ТНМК та PUR:PUR.

"Я щиро переконаний, що в пісні "Сейчас", яку надав для пітчингу, дуже сильна мотивація, що нагадує про те, що життя дане одне і вже точно не для того, щоб витрачати його на ненависть, заздрість і злість. Воно призначене для хороших речей і нам варто проживати кожну мить свого життя так, щоб хотілося запам'ятати його назавжди - робити це максимально яскраво і насичено", - розповідає Monatik про те, чому вирішив взяти участь у експерименті.

"BASTA - це наш музичний експеримент. Кліп хотіли би бачити настроєвим та скоріше, художнім, а не "форматним", щоб завдяки образотворчим відеозасобам ця пісня заграла новими фарбами і швидше досягала до свідомості та сердець слухачів та глядачів. Бачимо його або артхаусним, можливо - із застосуванням хореографії або гри тіней, але цілком покладаємось в цьому питанні на майстерність майбутніх режисерів, які захочуть зняти кліп на нашу пісню", - діляться своїм баченням кліпу з фанатами Kozak system.

"Для пісні "Svitanok",  відлік почався з кількох рядків, які були написані на стіні якогось покинутого будинку: "Холодні будинки в різних частинах міста переховують нас до весни. Байдуже, три кілометри між нами чи триста, аби не було війни". Ці слова засіли у мене в голові. Скоро я з'ясувала, що автор - київський стріт-арт художник Єжи Коноп'є. Ми зв'язалися, я попросила дозвіл використовувати його текст і ми з Євгеном Філатовим приступили до роботи над музикою. Композиція ідеально підійшла за концепцією до решти треків міні-альбому - в ній також закодований відлік, і почався він 21 листопада 2013-го. При цьому, "Svitanok", мабуть, найбільш життєстверджуюча пісня ONUKA, в ній є надія на краще", - ділиться історією створення пісні Onuka.

Фінал проекту відбудеться на фестивалі Де кіно 23 вересня, а володар Гран-прі конкурсу зніме кліп для переможця "Голосу країни". Крім того, будуть визначені 1,2 та 3-тє місце. Усі переможці також отримають цінні призи.

Деталі на сайті dekino.com.ua/pitching

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: