Арнольда Шварцнеггера застукали зі стриптизеркою

Арнольд Шварцнеггер любить гаряче розважитись. Своє 50-річчя він відсвяткував в компанії стриптизерки.

Арнольда Шварцнеггера застукали зі стриптизеркою / Фото: eg.ru
Скандал з колишнім губернатором Каліфорнії Арнольдом Шварцнеггером набирає обертів: живучи в шлюбі з Марією Шрайвер, "залізний Арні" встиг чимало наслідити. Стало відомо, що Шварценеггер, крім коханок, ще знаходив сили і на стриптизерок.

Опубліковані знімки з дня народження актора: на свій 50-річний ювілей Шварценеггер розважався із спокусливою стриптизеркою. Вечірку з нагоди круглої дати актора влаштували його друзі в будинку режисера "Термінатора" Джеймса Кемерона. Приятелі зірки вирішили зробити Арні сюрприз, підготувавши парубочий вечір "без дружин і подружок". А в якості особистого презенту друзі замовили Арнольду стриптизерку. Дівчина була одягнена в еротичну форму офіцера поліції, що дуже сподобалось актору.

"Шварценеггеру дуже сподобалася ця дівчина. Вона стала його подарунком на день народження", - розповів один з учасників вечірки в будинку Кемерона.

Коли дівчина оголила груди, захопленню майбутнього губернатора Каліфорнії не було меж. За словами очевидця, він просто не міг нею насититися.

"Арнольд досліджував її тіло, постійно хапаючи її за груди і цілуючи її, - згадує джерело. - Вона влаштувала йому приватний танець, і, схоже, Шварценеггеру це дуже сподобалося. Він не відходив від дівчини весь вечір і весь час тримав руки на її тілі".

За словами учасника вечірки, Арнольда не бентежив той факт, що він одружений і дуже відомий: актор із задоволенням позував разом зі стриптизеркою, коли їх знімали. Він навіть сфотографувався з дівчиною на пам'ять, коли вона попросила його про це.

Читайте також:

Дружина Шварценеггера знала про позашлюбного сина з 2006 року

Дружина Шварцнеггера сходила на побачення із Боно

Причиною розлучення Шварцнеггера став позашлюбний син

Повʼязані теми:

Наступна публікація