Білик "світила" білизною перед дітьми

Дата публікації
Перегляди
4541
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Білик "світила" білизною перед дітьми

Білик одна з небагатьох, хто дозволяє собі такі витівки

Народна артистка України Ірина Білик знову засвітила свою білизну. Зробила це на концерті у дельфінарії. І зірку не зупинило, що серед глядачів було багато дітей.

Яскраві костюми, перуки і зухвала поведінка. Білик одна з небагатьох, хто дозволяє собі такі витівки, йдеться у сюжеті ТСН-Особливе.

Рік тому на головній площі Ялти співачка засвітила рожевим. Білик виступала в легкому шифоновому платті, закружляла в танці, і як потім написали журналісти - вітер підхопив її сукню.

Тоді багато хто обурювався. Дехто натякав на вік співачки, її форми, і що рожевим світити вже не пасує. Цього разу епатажна поведінка Ірини також збурила емоції.

 Епатажна травесті діва Монро Білик не виправдовує, але не критикує. Каже, що співачка, захопившись, не помітила конфузу.  

 "Ні в якому разі, не виправдовую її. В силу того, що артист несе відповідальність за свого глядача.

Видно відразу, що жінка в емоційному пориві, жінка присіла, ну незручні труси на ній. Не могла вона їх зняти", - каже Монро.

Музичний критик Сергій Сосєдов оцінити білизну Білик, хвалить її за смак, а скандальний продюсер Юрій Фальоса впевнений, усе що робить Іра - заради піару. І засуджувати за це співачку він не може. 

"Іра Білик собі може дозволити робити все, що вона хоче і як вона хоче. Розсовувати, засувати показувати, не показувати. Це її справа, як їй вчиняти. Їй дозволено все", - каже Юрій.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4541
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація