Білик отримала дебютну роль у кіно

Дата публікації
Перегляди
2486
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Білик отримала дебютну роль у кіно

Зйомки тривають на Київському морі

Співачка знімається в комедії і грає саму себе.

Російський актор Олексія Паніна звабив українку Ірина Білик пропозицією знятися у кіно. У кримінально-ліричній комедії білявка ще й заспіває, йдеться в сюжеті ТСН.Особливе

Ірина Білик та Олексій Панін знову разом на знімальному майданчику. Співачка та актор зустрілись у кримінально-ліричній комедії "Холостяк" режисера Володимира Янковського. Зйомки тривають на Київському морі.

Ірина Білик зніматися не планувала. Але не змогла відмовити Олексію Паніну. Засвітити українку в серіалі запропонував саме він.

"Просто прийшло в голову, а давайте запропонуємо Ірі, може вона щось зіграє, а потім вирішили, що вона не просо зіграє, вона ще й заспіває. Може бути вийде, щоб ще Іра зробила кліп пов'язаний з цим фільмом. Я завжди говорила, що в кіно зніматися не буду і приїхав Панін, природно я забула всі свої обіцянки. Дуже цікаво було просто потрапити на майданчик - падали тут кілька разів і кричали, і стріляли", - розповідає Ірина.

Білик у кіно знімається вперше. Грає - саму себе. Новим досвідом задоволена. Обіцяє - якщо запропонують іще - погодиться. Панін своєю роллю найманого кілера також задоволений, каже, є де розгулятися. Скаржиться, що не все увійде до фільму, цензура не пропустить.

У перервах між сценами Панін і Білик увесь час разом. Обіймаються і фотографуються з прихильниками. Від зайвих очей ховаються біля самої води. Мило воркочуть і насолоджуються сонцем. Утім, особливих кореспондентів Білик запевняє - із Паніним вони – просто друзі.

"Ми дружимо вже більше року, до того ж, коли я в Києві і Льоша приїжджає по роботі ми завжди зустрічаємося. Ми завжди засиджуємося, ми завжди бешкетуємо . Він дуже хороший друг з ним завжди дуже приємно, причому говорити взагалі ні про що, базікати і вже приємно, - каже Іра.

Ірина Білик зрадила своїм обіцянкам через Олексія Паніна

Ірина Білик зрадила своїм обіцянкам через Олексія Паніна
Наступна публікація