Брітні Спірс заборгувала 200 тисяч доларів

Благодійна організація Брітні Спірс під назвою Britney Spears Foundation, створена в 2003 році, на сьогоднішній день має борг у розмірі 200 000 доларів.

Співачка Брітні Спірс, яка зараз дає концерти в рамках свого турне Femme Fatale і отримує неймовірне задоволення від такого довгоочікуваного повернення на сцену, змушена зіткнутися з серйозними фінансовими проблемами.

Справа в тому, що її благодійна організація Britney Spears Foundation, створена в 2003 році, на сьогоднішній день має борг у розмірі 200 000 доларів, який не перестає рости, незважаючи на те, що в даний час діяльність асоціації фактично зупинена.

Борг у організації вперше утворився в 2006 році: її витрати становили близько 344 000 доларів, у той час як загальна сума отриманих пожертвувань не перевищувала 148 000 доларів.

Окрім зарплати співробітникам (40 000 в рік на кожного), 50 000 доларів було витрачено на організацію літнього табору для дітей. Ось тільки табір на світ так і не з'явився, а виділені на нього кошти чудесним чином випарувалися. Ще близько 214 000 доларів було витрачено на різні необгрунтовані потреби. Не хотілося б вірити в те, що мова йде про незаконне присвоєння коштів. У кожному разі, проблему потрібно вирішувати в терміновому порядку, і, схоже, Брітні Спірс, про яку й без того нещодавно стало відомо кілька неприємних фактів, завдяки її колишньому охоронцеві, доведеться пожертвувати на вирішення фінансових проблем свого фонду частину доходів від турне.

Читайте також:

Брітні Спірс сходить на побачення у Києві за 13 тисяч

Брітні Спірс схудла на 13 кг за 40 днів

Брітні Спірс розорилась на 61 млн доларівБ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: