Брітні Спірс заборгувала 200 тисяч доларів

Брітні Спірс заборгувала 200 тисяч доларів

Брітні Спірс / Фото: celebrityodor.info

Благодійна організація Брітні Спірс під назвою Britney Spears Foundation, створена в 2003 році, на сьогоднішній день має борг у розмірі 200 000 доларів.

Співачка Брітні Спірс, яка зараз дає концерти в рамках свого турне Femme Fatale і отримує неймовірне задоволення від такого довгоочікуваного повернення на сцену, змушена зіткнутися з серйозними фінансовими проблемами.

Справа в тому, що її благодійна організація Britney Spears Foundation, створена в 2003 році, на сьогоднішній день має борг у розмірі 200 000 доларів, який не перестає рости, незважаючи на те, що в даний час діяльність асоціації фактично зупинена.

Борг у організації вперше утворився в 2006 році: її витрати становили близько 344 000 доларів, у той час як загальна сума отриманих пожертвувань не перевищувала 148 000 доларів.

Окрім зарплати співробітникам (40 000 в рік на кожного), 50 000 доларів було витрачено на організацію літнього табору для дітей. Ось тільки табір на світ так і не з'явився, а виділені на нього кошти чудесним чином випарувалися. Ще близько 214 000 доларів було витрачено на різні необгрунтовані потреби. Не хотілося б вірити в те, що мова йде про незаконне присвоєння коштів. У кожному разі, проблему потрібно вирішувати в терміновому порядку, і, схоже, Брітні Спірс, про яку й без того нещодавно стало відомо кілька неприємних фактів, завдяки її колишньому охоронцеві, доведеться пожертвувати на вирішення фінансових проблем свого фонду частину доходів від турне.

Читайте також:

Брітні Спірс сходить на побачення у Києві за 13 тисяч

Брітні Спірс схудла на 13 кг за 40 днів

Брітні Спірс розорилась на 61 млн доларівБ

Повʼязані теми:

Наступна публікація