Через кризу Земфіра продає квартиру в Сочі

Співачка Земфіра добряче налякана кризою. Вона вирішила продати квратиру в Сочі, аби мати хоч якісь кошти.

Земфіра продає розкішну сочинську квартиру. Вона готова розпрощатися з 150 метрами на березі Чорного моря і розраховує стати багатшою на 3 млн доларів.

"Зараз у Земфіри непростий період в житті, надто багато труднощів лягло на її плечі, їй, як і всім, потрібні гроші, - розповів адміністратор співачки. - Вона шукає якісь інші варіанти - шкода ось так прощатися з житлом, але, мабуть, квартиру все-таки доведеться продати.

Квартиру в Сочі Рамазанова придбала в 2006 році за 2 млн доларів - сьогодні її вартість більша в півтора рази. Земфіра, яка не на жарт налякана світовою фінансовою катастрофою, добре розуміє: ціни на нерухомість передолімпійського Сочі найближчими роками зростатимуть, як на дріжджах. Але гроші потрібні сьогодні.

Квартира в Сочі - не єдине житло, яке може продати Земфіра. У зоряному активі - квартира в Москві і заміський будинок, куплений в долі з Ренатою Литвиновою. Крім того, після смерті батька їй дісталася в спадок квартира в Уфі.
"Звичайно, не добре про це говорити, але Земфіра також може розраховувати на спадок, який залишив їй батько, - говорить аташе співачки, - основна його частина має бути розподілена між нею і братом. Можливо, вона і передумає продавати таку хорошу в усіх відношеннях сочинську квартиру".

Читайте також:

Земфіра не може оговтатись після смерті батька

Земфіра зраджує Ренаті Литвиновій

Земфіра переспівала Сердючку

Земфіра згадала про газовий конфлікт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: