Ірина Білик розбила Катерині Осадчій мікрофон

Співачка Ірина Білик щодуху кинула мікрофон Катерини Осадчої на підлогу, коли та запитала про гонорар Білик за участь в агіт-турі за Юлію Тимошенко.

Українська співачка Ірина Білик розгнівалась на запитання української телеведучої Катерини Осадчої і розбила їй мікрофон. Інцидент стався на благодійному аукціоні, організованому українським дизайнером Айною Гассе і бізнес-леді Владою Прокаєвою (Литовченко).

Ірина Білик на очах у публіки вирвала з рук Каті Осадчої, ведучої програми "Світське життя", мікрофон і з силою кинула його об підлогу, так що той розлетівся на друзки. Після чого поспішила залишити захід під ручку зі своїм коханим Дмитром Дікусаром.

За словами продюсера програми "Світське життя" Анни Ганопольської, співачку розгнівало питання про гонорар, який Білик отримала за участь в агіт-турі за Юлію Тимошенко.

Сама Білик пояснила свій вчинок "дуже" особистим питанням, яке поставила Осадча замість того, щоб запитати про представлені на аукціоні майки Айни Гассе і Влади Прокаєвої.

Катя Осадча, ірина Білик, Дмитро Дікусар
ТаблоID
Спочатку бесіда не викликала застережень
"Але замість цього мені почали задавати дуже особисті запитання, про гроші, - заявила Білик. - Так що не залишалося нічого іншого, як забрати мікрофон і розбити його. Думаю, цей випадок повинен бути прикладом для всіх, кого ображають. Я не буду терпіти зневажливого ставлення до себе лише заради того, щоб мене показали по ТБ. Всі артисти і політики, думаю, приєднаються до мене і оголосять бойкот тій програмі, яка існує завдяки таким людям, як я ".

Катерина Осадча прокоментувала інцидент так:

"Ірина Білик у черговий раз продемонструвала, наскільки безпорадні колишні ікони українського шоу-бізнесу. Коли зірка не в змозі відповідати, чому вона агітує своїх фанів голосувати то за одного, чи за іншого політика, і скільки вона на цьому заробляє - це непрофесійно для артиста. Виходить, такий артист не готовий до спілкування з незаангажованою пресою ", - зазначила телеведуча.

На її думку, "якщо публічна людина не вміє відповідати на прямолінійні запитання і не вміє контролювати свої нерви - їй краще сидіти вдома, а не світити обличчям".

Осадча зазначила, що "опускатися до рівня Білик" і ображати її у відповідь вона не збирається.

Читайте також:

Ірина Білик зламала пальці, тому посуд миє Дікусар

Катя Осадча вразила британців вороною на голові

Шоптенко танцювала з Дікусаром, а Посипайко на це дивився

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: