Олексій Воробйов розбив серце Оксані Акіньшиній

Актриса Оксана Акіньшина зривається на близьких через свій невдалий роман із Олексієм Воробйовим, який представляв Росію на цьогорічному "Євробаченні".

Зірка фільму "Сестри" Оксана Акіньшина не може відновитися після душевної травми, завданої їй секс-символом "Євробачення-2011" Олексієм Воробйовим.

І поки Льоша колесить по світу з гастролями, зачаровуючи то телеведучу з України, то фотомодель з Голландії, 24-річна актриса намагається впоратися зі своїми переживаннями, щоб далі жити і працювати, пише Life Showbiz.

"Зараз емоційний стан Акіньшиної дуже нестабільний, - розповідає спільний друг молодих людей. - Вона на всіх зривається з приводу і без. На "Кінотавр", куди збирається актриса, Воробйова взагалі попросили приїхати пізніше, щоб уникнути конфліктних ситуацій з Оксаною".

У складний період поряд з дівчиною виявилася найближча людина - мама. Разом з нею вона відпочиває в іншій країні. Філіп, дворічний син кінодіви, залишився під опікою нянечок в Москві.
Оксана щосили приховує від сторонніх свої переживання і намагається не згадувати підступного серцеїда Воробйова. З чуток, ексцентричній актрисі навіть довелося вдатися до допомоги психолога, щоб впоратися з депресією.

"Оксана якщо і страждає, то дуже глибоко в собі, і нікому про це не розповідає. Зараз з Олексієм вони спілкуються виключно по роботі і то вкрай рідко, - розповів помічник актриси. - Вона дійсно поїхала до Австралії, щоб відпочити, ні про яку клініку та медичну допомогу мова не йде".

Читайте також:

Оксана Акіньшина знову подала на розлучення

Акіньшина з сином таємно покинула пологовий будинок

Екс-кохана Шнура Оксана Акіньшина народила сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: