Екс-кохана Шнура Оксана Акіньшина народила сина

Одна з найскандальніших актрис сучасності Оксана Акіньшина стала мамою.

22-річна зірка фільму "Стиляги" народила в рідному Санкт-Петербурзі. Вже в перші місяці вагітності Оксана вирішила, що народжувати буде на батьківщині, хоча перше обстеження вона проходила в приватному московському пологовому будинку. Пізніше, протягом всього терміну вагітності, Акіньшина жила на два міста.

На жаль, не завжди через любов до подорожей. Актриса дуже часто сварилася зі своїм чоловіком Дмитром Літвіновим, час від часу з валізами повертаючись з Москви до улюбленого Пітера.
Пара помирилася буквально за декілька днів до появи на світ дитини. Всі ці дні Дмитро усюди супроводжував кохану. Терпляче чекав її в коридорі пологового будинку, поки Оксану оглядали лікарі.

"Вагітність у Акіньшиної протікала нормально, - говорять лікарі. - Треба сказати, вона дуже дисциплінована мамуся. Не дивлячись на свій зірковий статус, вона справно приходила на всі огляди, здавала необхідні аналізи і виконувала всі розпорядження лікарів".

Для коханої Дмитро Літвінов орендував VIP-палату за 136 тисяч рублів.
"50 тисяч молоді батьки заплатили за додаткове обслуговування Оксани", - говорять медики.
У палаті Акіньшиної передбачено все, аж до додаткового місця для батька маляти.

Сьогодні вночі щасливий Діма покинув пологовий будинок далеко за північ. Вийшовши з клініки, Літвінов в першу чергу набрав телефон близького друга:
"Я став батьком! - повідомив він. - Оксана народила. Все нормально! Син!"

"Ми всі дуже щасливі за Діму з Оксаною, - говорять в комнпанії Літвінова. - За словами Діми, і маля і мамуся почуваються прекрасно. Він готовий стрибати до небес від щастя".

Читайте також:

Вагітна екс-кохана Шнура втекла від чоловіка

Ніколь Кідман хоче всиновити дитину із В'єтнаму

Співачка Gallina відвідала кілька дитячих будинків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: