Син Бондарчука побив тенісиста Сафіна

Син режисера Бондарчука брав участь у побитті тенісиста Сафіна.

У побитті тенісиста Марата Сафіна брав участь син відомого режисера Федора Бондарчука. Цей інцидент стався напередодні Нового року в одному з нічних клубів Москви. Сафіна били шість осіб, в результаті бійки він отримав травми і навіть був вимушений відмовитися від участі в одному з турнірів.

Марат приїхав в нічний клуб вже напідпитку. Як повідомив газеті "Твой день" один з свідків, тенісиста підвело відчуття міри, він був дуже п'яний. Спочатку Сафін нікому не заважав і розважався. 

Неприємності почалися, коли спортсмен пробираючись до танпцолу випадково зачепив молоду людину. Ним виявився син режисера Федора Бондарчука Сергій. Після декількох фраз зав'язалася колотнеча. Одна людина тримала Сафіна, тоді як інші в цей час били його, повідомив один з тих, хто бачив сутичку. 

Через декілька хвилин в ситуацію втрутилася охорона закладу. 18-ти річний Сергій Бондарчук зізнався, що брав участь в бійці, проте зараз, за його словами скандал вдалося залагодити.

В результаті бійки тенісист отримав травми і навіть був вимушений відмовитися від участі в одному з турнірів, пояснивши своє рішення травмами ока і плеча, які він отримав.

"Виникла невелика проблема, а я опинився в неправильний час в неправильному місці, — заявив 28-річний Сафін. — В тій бійці я переміг".

Читайте також: 

Марат Сафін пошкодив око у бійці з московськими хуліганами

Родина Сафіних поступилася словакам

Тенісист Сафін закоханий у солістку "ВІА Гри"

Родина Сафіних поступилася словакам

Тенісист Сафін закоханий у солістку "ВІА Гри"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: