Славу з "НеАнгелів" побив чоловік

Дата публікації
Перегляди
6097
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Чоловік побив Славу з "НеАнгелів" через відвертий кліп, у якому співачка знялась топлес. Продюсер і друзі наполягають, щоб Слава подала до суду.

Солістці дуету "НеАнгели" Славі жорстко не щастить на любовному фронті. Півтора роки тому рудоволоса бестія хвалилася, що пішла від ревнивого бойфренда. Однак, як виявилося, пішла не остаточно. І поплатилася.

Після зйомок у черговому кліпі з еротичними епізодами коханець побив Славу, залишивши на її тілі синці.

Назву нового відео своєї коханки "Убей меня" бойфренд "неАнгела" Слави сприйняв майже буквально - як керівництво до дій. Після того, як жінка знялася топлес, її коханець влаштував їй сцену ревнощів з побоями.

Коли журналісти дочекалися на потерпілу у будинку, вона кивком голови підтвердила, що її справді побив її чоловік. А на питання, чи зняла Слава побої і чи буде подавати заяву в міліцію - співачка відповіла: "Все не так просто. Але побої зніму".

Віка та Слава / Фото: ТСН.ua
Тепер під лівим оком Слави "майорить" синець, а на її лівій руці величезна гематома. Відомо, що лікарі зафіксували численні синці на тілі дівчини.

"У пацієнтки, яка до нас звернулася, були виявлені синці, гематоми і сліди забиттів добової давнини", - прокоментувала травми Слави лікар-терапевт першої київської поліклініки Галина Степанівна Михайленко.

Також медик повідомила, що після огляду травм пацієнтці рекомендували приймати знеболюючі та розсмоктуючі препарати. Окрім того Славі порадили звернутися до судмедекспертизи для підтвердження факту нанесення фізичних каліцтв.

Водночас менеджер Слави, Марина, розповіла кілька слів про коханця рудоволосої співачки:

"Їхні стосунки ніколи не були спокійними. Слава не раз скаржилася на сцени ревнощів, які влаштовував їй її приятель. Він встановив за нею постійний контроль, стеження навіть влаштував! Слава казала, що вона почала вже звикати до цього... Бідненька!"

На запитання, чому ж артистка продовжувала жити з таким деспотом, її менеджер відповіла: "Не знаю. Напевно, і вона не знає. Стара жіноча помилка. Але вже все - вони розлучилися".

"Я взагалі не розумію, як вона терпіла, адже він не соромився робити роздруківки її телефонних дзвінків, допитував, кому і навіщо вона телефонувала. Він обмежував її у спілкуванні з друзями. Але такого результату не очікував ніхто", - додала представник співачки.

За словами Марини, коханець Слави - старший за неї на 5 років. Зустрічалася пара десь три роки. За цей час кілька разів розходилась.

"Вони не розписані. Слава його особливо не афішувала - для іміджу молодої співачки завжди краще, якщо відомо, що її серце вільне. Кілька разів вона приходила з ним на вечірки".

На запитання, чи подала співачка заяву у міліцію, її менеджер відповіла: "Продюсер і друзі наполягають на цьому. Але Слава сказала, що подумає. Він її залякав".

Читайте також:

Слава з "НеАнгелів" відпочила в Монако

Слава з "НеАнглелів" закодувалась

Слава з "НеАнглелів" покинула свого хлопця

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6097
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація