Слава з "НеАнглелів" покинула свого хлопця

Напередодні Дня закоханих "НеАнгели" залишились одні. Свято дівчата відзначили разом.

Віка з "НеАнгелів" до цих пір не може знайти гідного обранця, а Слава пішла від хлопця, не в силах виносити його ставлення до себе.   

За день до 14 лютого руда учасниця групи знайшла в собі сили розлучитися зі своїм бойфрендом, з яким зустрічалася близько трьох років. Хоча Слава мріяла про весілля влітку цього року, але все таки розірвала стосунки.

Слава з Вікою, яка мала бути подружкою нареченої, вже вибрали собі сукню.
"Я була відданою і люблячою, ніколи не давала йому приводів засумніватися в мені. Приводи він знаходив сам – був патологічно ревнивий. Прослуховував мій телефон. А варто було мені затриматися після концерту або вийти на каву з подружками – мене чекав черговий скандал. Я прощала – спочатку думала, що проблема в мені. Потім сподівалася, що він зміниться, – розповідає Слава. – Після чергового скандалу я не витримала. Поки його не було вдома, зібрала речі і виїхала. Собі винайняла окрему квартиру".    

НеАнгели
Зараз дівчата проводять багато часу разом
Зараз дівчата "НеАнгели" зблизились, як ніколи. Вони підтримують одна одну. Віка намагається відвідувати Славу майже щодня.
"Слава – моя близька подруга, і я хочу її втішити, особливо зараз, коли колишній хлопець дзвонить їй з проханням повернутися. У мене теж були багато романів, і мене часто обманювали. Мені дуже не вистачає сильного чоловічого плеча. Я досі шукаю свого єдиного чоловіка. Його соціальний статус не важливий, головне – почуття", – говорить Віка.     

Дівчата досить забобонні, і вважають, що їхнє особисте життя залежить від їхньої творчості, і обов'язково налагодиться з новим альбомом, який планують випустити цієї весни. Багато часу вони зараз проводять в студії і всю жіночність і сексуальність сублімують в творчість. 14 лютого дівчата провели теж разом – на концерті в Харкові.

Фото надані прес-службою гурту та ТСН.ua

Читайте також:
Дана Інтернешнл показувала "НеАнгелам" свої груди
Як "НеАнгели" на вечірці розважались
"НеАнгели" заспівають з Даною Інтернешнл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: