Зйомки "Хоббіта" перенесли через хворобу режисера

Зйомки "Хоббіта" перенесли через хворобу режисера

Пітер Джексон / Фото: AFP

Режисер "Хоббіта" Пітер Джексон потрапив до лікарні із виразкую шлунку. Через це були зупинені зйомки фільму "Хоббіт".

Новозеландський кінорежисер Пітер Джексон, який зняв кінотрилогію "Володар перстнів", потрапив до лікарні з виразкою шлунку. У зв'язку з цим зйомки фільму "Хоббіт" припинені. Джексон був госпіталізований з гострим болем у животі. Лікарі діагностували у нього проривну виразку і прооперували. Операція пройшла успішно і в даний час режисер йде на поправку.

У зв'язку з цим були припинені зйомки нового фільму Джексона - "Хоббіт", який, як очікується, стане найдорожчим проектом Голлівуду.

Однак, за словами агента режисера, зйомки фільму відкладені ненадовго, повідомляє агентство The Associated Press.

Робота над "Хоббітом" повинна була початися в кінці січня 2011 року.

Нова затримка стала останньою в низці неприємностей, з якими стикається виробництво "Хоббіта". Спочатку режисером проекту був призначений Гільєрмо дель Торо, проте через численні затримки він відмовився від зйомок. У результаті крісло режисера дісталося Джексону, хоча перед цим неодноразово відмовлявся від проекту.

Влітку 2010 року розгорівся скандал між профспілками і творцями стрічки. У результаті Джексон пригрозив перенести зйомки фільму з Нової Зеландії в Східну Європу. Щоб залишити стрічку в себе, новозеландці у спішному порядку навіть змінили законодавство.

Читайте також:

Елайджа Вуд зіграє у Хоббіті

Стен Лі отримав зірку на Алеї Слави в Голлівуді

Зник гітарист гурту Aerosmith

Повʼязані теми:

Наступна публікація