Елайджа Вуд зіграє у Хоббіті

Елайджа Вуд зіграє у Хоббіті

Елайджа Вуд / Фото: AFP

Стало відомо, що актор Еладжа Вуд долучився до складу акторів, які працюватимуть над створенням 3D-картини "Хоббіт".

Робота над 3D-екранізацією роману Джона Рональда Руела Толкієна почнеться в лютому. Елайджа Вуд приєднався до списку акторів, які візьмуть участь у роботі над двома частинами екранізації Хоббіта, режисером якого виступить Пітер Джексон, а зйомки розпочнуться в лютому.

Робота над Хоббітом почалася ще в 2007 році, але через нескінченні судові розгляди між кількома кіностудіями, спадкоємцями Толкієна і самим Джексоном з приводу прав на екранізацію, прокат і прибуток підготовка до зйомок сильно затягнулася.

Через рік до проекту долучився Гільєрмо дель Торо, який без зупинки працював над сценарієм, вирішив розділити Хоббіта на дві частини і знімати його у форматі 3D, але в травні 2010 року йому набридло брати участь в судах і він залишив команду.

Тепер здається, робота відновилася і піде повним ходом. Вихід у прокат першої частини Хоббіта запланований на грудень 2012 року, а другий фільм з'явиться роком пізніше. Крім Елайджа Вуда, в картині знімуться Кейт Бланшетт у ролі ельфійськой королеви, Річард Армітаж в ролі Торіна, Іен Маккелен в ролі Гендальфа і Енді Серкіс в ролі Голлум.

Читайте також:

Стен Лі отримав зірку на Алеї Слави в Голлівуді

Зник гітарист гурту Aerosmith

У Орландо Блума та Міранди Керр народився син

Повʼязані теми:

Наступна публікація