Струнка Марічка Падалко стала призеркою напівмарафону у Полтаві

Зірка похизувалася черговою медаллю.

Ведуча ТСН.Ранок Марічка Падалко додала ще одну нагороду до свого спортивного доробку. Зірка "1+1" третьою у своїй віковій категорії пробігла напівмарафон в Полтаві.

Світлинами із події багатодітна матуся поділилася у соцмережі. Марічка розповіла також власні дитячі спогади, пов'язані із містом.

Марічка Падалко Полтава напівмарафон_2
facebook.com/marichka.padalko
Падалко пробігла черговий напівмарафон

"Сьогодні я бачила на п'єдесталі праворуч від себе колишній магазин "Молоко", а ліворуч на тій же вулиці за ЦУМом - будинок, де жили мої бабуся і дідусь. Так от коли мене відправляли по молоко в далекому дитинстві на канікулах, це було, як в похід сходити - далеко і важко.

Зараз я двічі пробігла місто на #PoltavaHalfMarathon з третім часом на дистанції 21 км  в категорії 40+. Правда, спочатку організатори мене нагородили як срібну призерку, бо "загубили" в протоколі лідера.

Марічка Падалко Полтава напівмарафон_3
facebook.com/marichka.padalko

Мій "тренер" Єгор Соболєв не дав мені жодного шансу "завалити" останні три кілометри, що зі мною іноді стається, тому після такого досвіду у Полтаві, всі думки про наш перший повний марафон у Києві", - зазначила ведуча.

Сьогодні я бачила на п'єдесталі праворуч від себе колишній магазин "Молоко", а ліворуч на тій же вулиці за ЦУМом - будин...

Опубликовано Марічкой Падалко 3 сентября 2017 г.

Також Марічка додала, що разом із нею у напівмарафоні брали участь учасники проекту "Переможці" на протезах.

Світлини із забігу чітко демонструють – зірка перебуває у прекрасній формі.

Нагадаємо, під час київського напівмарафону у квітні Марічка Падалко встановила особистий рекорд.

Залиште свій коментар