Чарлі Шин влаштував криваву драму на даху

Скандальний актор Чарлі Шин вибрався на дах будинку, де влаштував справжнє шоу з мечем у руках.

Актор Чарлі Шин розмахував мачете і пив кров тигра на даху офісу промоутерської компанії після того, як його зі скандалом звільнили з серіалу "Дві з половиною людини".

Звістка про звільнення надійшла адвокатам 45-річного актора в листі обсягом 11 сторінок. Кінокомпанія Warner Bros. звинуватила Чарлі Шина в порушенні контракту, наркоманії, пияцтво, саморуйнуванні і нездатності контролювати власне життя. Пригадали акторові й епізод із 36-годинним кокаїновим "запоєм" з повіями.

Адвокати Шина назвали звільнення їхнього підопічного "смішним" і додали, що телеканал нічого не мав проти поведінки актора, коли той потрапив у в'язницю за домашнє насильство. Юристи готуються подати позов проти телеканалу і кіностудії.

Сам Чарлі Шин влаштував веб-конференцію на YouTube зі своєї кухні, під час якої курив сигарету за сигаретою, корчив пики і щось сьорбав під столом.

"Якщо ви не зі мною, то ви один із цієї купки гамнюков", - заявив актор.

Без роботи він пробув недовго: 8 березня Чарлі Шин уклав угоду з промоутерською компанією Live Nation. Її власники вважають, що скандал навколо актора пішов на користь його кар'єрі. Вони збираються продавати футболки і чашки з найвідомішими висловами Шина, а в перспективі "запустити" його в турне по країні.

Новий проект компанії, не відкладаючи, підтвердив статус оригіналу відразу після підписання контракту. Разом з подругою Наталі Кенлі Шин піднявся на дах офісу Live Nation з мачете в руках. Розмахуючи лезом він попивав рідину з пляшки з написом "Кров тигра". 

Читайте також:

Чарлі Шин не зможе літати через вухо

Чарлі Шин подав на розлучення

Дружина Чарлі Шина подає на розлучення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: