Кетті Перрі стала циркачкою

Співачка Кеті Перрі розповіла про те, як була пухкенькою, як носила міні, та як з неї усі сміялися. Перрі повідала і про те, як досягла успіху.

Співачка Кеті Перрі з'явилася в журналі Elle в образі циркової артистки: вона гримується, готується до виходу, а потім у неї починають метати ножі. Але, незважаючи на це, їй вдається "зберегти обличчя". Варто зазначити, що насправді це не коштувало Кеті особливих зусиль - у неї, звичайно ж, ножі ніхто не кидав.

Фотосет доповнено інтерв'ю. Журнал поговорив зі співачкою на найрізноманітніші теми.

"У мене було дві машини, і я займалася тим, що заповнювала фальшиві квитанції. Але я сама собі дала час. Я думала, що якщо не зроблю цього (не досягну успіху - прим.) до 25-ти, то я вийду заміж і понароджую дітей", - розповіла Кеті.

"Важливо залишатися в ладу з самою собою, залишатися в нормі. Мене не раз спускали з небес на землю словами на зразок: "Слухай, тобі нічого не принесуть на срібній тарілочці, ти повинна працювати, щоб чогось добитися". Я не відчуваю, що у мене є право поводитися як стерва. У мене все ще є речі, які я можу довести", - продовжила співачка.

Про свою фігуруКеті сказала так:

"Колись я була схожа на квадрат. Я була! Зараз я важу близько 130 фунтів (59 кілограмів - прим.), І це ідеально для мене. Але коли я була підлітком при такому ж зрості я важила 145 фунтів. У мене були величезні груди, і я не знала, що з ними робити. Я носила міні, які виглядали не дуже красиво. Ох, ці облягаючі попу вбрання! Наді мною сміялися. І все, чого я хотіла - це бути схожою на Кейт Мосс".

Читайте також:

Кеті Перрі знялась у "Сімпсонах"

Кеті Перрі вийде заміж у Індії

Рассела Бренда заарештували за бійку із папараці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: