Могилевська хоче мати десять хлопчиків

Цього тижня у фокусі ТСН запеклі холостячки. Відверто про особисте життя розповіла журналістам Наталія Могилевська.

Наташа Могилевська усе життя присвятила роботі. Сьогодні її називають однією з найвпливовіших жінок українського шоу-бізнесу. Вона співає, пише музику та вірші, відкриває та підтримує молоді таланти, продюсує музичні проекти. Більшість чоловіків ритм Наталії просто не витримують.

Вона товаришує з багатьма впливовими чоловіками. Вона завжди поруч із сильними світу цього. Та гідного знайти не може.

«Розумний, добрий, роботящий - люблю. Філонів, нероб - таке, не цікаво», - зізнається жінка.

Про свої романи вона згадувати не любить. Хоча про майже всіх своїх чоловіків добре відгукується. Першим справжнім коханням називає продюсера Олександра Ягольника – вони були молоді, талановиті і амбіційні, та коли досягли певної мети разом їм стало затісно.

Єдиний про кого вона не хоче говорити – це її колишній чоловік – бізнесмен Дмитро Чалий. Вони одружилися у 2004 році і саме тоді у репертуарі Могилевської зявилася пісня «Полюби меня такой» . Але полюбити її такою Чалий не зміг. Він вимагав аби вона обирала – або він, або сцена – через рік спільного життя вона обрала сцену.

Після цього заміж вона так і не вийшла. Хоча їй пропонував руку та серце бізнесмен Єгор Долінін. Вони були разом чотири роки, та родиною так і не стали.

«Ми обоє вирішили, що ще не час», - розповідає Наташа.

Коли її називають холостячкою вона не ображається та єдиним недоліком свого статусу називає відсутність дітей. Вона не хоче говорити про себе як потенційну дружину, та думати про себе як маму вона вже давно готова.

«Я хочу так багато дітей, я хочу трьох своїх. І ще багато не своїх. Хлопчик, двох дівчаток, дівчинку, двох хлопчиків, десять хлопчиків. Я впораюся з кількістю дітей», - говорить співачка.

Читайте також:

Наталя Могилевська отримала серйозну травму ноги

Могилевська і Лада Лузіна мали одного коханця

Могилевська в Лос-Анджелесі вилила душу Осадчій

Наталя Могилевська забула вдягнути ліфчик

ВідеоМогилевська мріє про купу дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: