Надія Мейхер хоче народити дитину

Учансиця гурту "ВІА Гра" Надія Мейхер вирішила, що вже готова до нароження другої дитини, але йти з гурту вона не хоче.

Надія Мейхер-Грановська і Михайло Уржумцев
Paparazzi
Надія Мейхер та Михайло Уржумцев
Солістка популярного тріо "ВІА Гра" Надія Мейхер вирішила в найближчому майбутньому народити ще одну дитину.

Але їй може завадити робота: співачка поки не хоче для народження малюка брати декретну відпустку і покидати групу. "Ігор (восьмирічний син співачки) вимагає братика. Намагаюся пояснити йому, що тут замовити не можна. Ви знаєте, я сама тільки нещодавно нарешті усвідомила, що знову хочу дитину, - поділилася Надія. - Чомусь після народження Ігоря у мене не було бажання дарувати світу ще дітей. І ось через вісім років таке бажання у мене з'явилося знову".

Учасниця "ВІА Гри" близько двох років зустрічається з московським бізнесменом Михайлом Уржумцевим. Однак про те, щоб узаконити свої відносини, мова поки не йде. Це відбудеться в тому випадку, якщо Надія завагітніє. Як вчинити з особистим життям, Мейхер більш-менш знає. А що робити з роботою в групі, артистка поки не впевнена. І до народження дитини вона начебто готова, але залишати тріо через вагітність також, як і вісім років тому, їй не хочеться. У співачки, можна сказати, наполеонівські плани.

"Двічі я прощалася з "ВІА Грою", але знову поверталася. Для мене десять років сталості - це термін! У перший раз, коли я пішла з колективу через народження дитини, знала, що повернуся. А от коли йшла вдруге, навпаки, була впевнена, що йду назавжди", - сказала Мейхер.

Читайте також:

Надія Мейхер виходить заміж за російського бізнесмена

Надія Мейхер на сцені показала груди

Надя Мейхер знову повернулась у "ВІА Гру"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: