Продюсер Клімашенко готується стати мером Києва

Дмитро Клімашенко планує розширити сферу своєї діяльності. Заслужений артист України хоче внести вклад в політичне майбутнє країни, ставши мером столиці.

Дмитро Клімашенко
Дмитро Клімашенко прийняв рішення спробувати стати мером Києва. Він вважає, що може багато чого зробити для столиці України.

"Я завжди з цікавістю спостерігав за політичними баталіями, - розповідає Клімашенко. - А нещодавно усвідомив, що мої знання можуть допомогти рідному і улюбленому Києву пережити важкі часи і вийти з них оновленим, закріпивши свої позиції серед інших міст".

Обирати мера кияни будуть у 2010-му році, і Дмитро планує стати кандидатом на посаду мера.

"За моїми плечима досвід в культурній сфері, соціальних проектах, бізнесу. Він і допоможе мені підняти столицю на вищий рівень розвитку. А часу для підготовки передвиборчої програми вистачає", - вважає Дмитро.

За словами Клімашенка, пропозиції спробувати себе, як політика йому надійшла вже давно. Раніше він сумнівався, але зараз все серйозніше задумується про політичну кар'єру.

"Культура і спорт будуть одними з пріоритетних напрямків моєї суспільної діяльності. Я вважаю, досягнення в цих сферах є показником розвитку міста, - каже Дмитро.- Я змушу встановити біля входу в ресторани, кафе і казино прозорі ящики для збору засобів інвалідам і пенсіонерам, а також на придбання медичної техніки для державних лікарень міста. Ще я б зробив акцію "один день без автомобілів" на підтримку екології нашої столиці. У такий день дозволялося б їздити лише на роликах, велосипедах і службових автомобілях".

В числі рішень Клімашенко-мера буде зниження тарифів на комунальні послуги, поліпшення якості столичних доріг і заборону на в'їзд до центра міста великогабаритних вантажних автомобілів.

Нагадаємо, що раніше Дмитро Клімашенко заялявив, що готовий стати продюсером мера столиці Леоніда Черновецького. Можливо, вони поміняються мясціми: Черновецький піде у шоу бізнес, а Клімашенко - у політику.

Читайте також:

Клімашенко готовий продюсувати Черновецького

Клімашенко "зажав" мікрофон Ксенії Собчак

Дмитро Клімашенко став діджеєм


 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: