Рената Літвінова зробила пластичну операцію

Актриса Рената Літвінова зробила кругову пластику обличчя. Операцію актриса зробила у тій клініці, де змінювала форму носа.

 Актриса Рената Літвінова зробила кругову пластику обличчя для зйомок у новому фільмі. Шрами від операції артистка ховає під хустками.

Найбільш небагатослівна і загадкова артистка російського кінематографа Рената Літвінова не втомлюється дивувати публіку своїми експериментами. Складається враження, що час не владний над 43-річною Ренатою Муратівною або в актриси є еліксир вічної молодості. Але, як стало відомо, чаклунство не має до ідеального овалу обличчя Літвінової ніякого відношення, а своєю красою завдячує майстерності пластичних хірургів. За операцією по круговій підтяжці обличчя Рената звернулася в ту ж клініку, де в серпні 2008 року вона змінювала форму носа.

"Рената Муратівна регулярно буває у нас, - розповіли співробітники центру пластичної хірургії на Новому Арбаті. - Підтяжка була запланована заздалегідь, і відновлення після неї не викликало жодних ускладнень".

Як стало відомо, омолодитись Літвінова вирішила для зйомок у своєму новому фільмі "Три подруги", де вона незмінно виступає як режисер, сценарист і виконавиця однієї з головних ролей.

Читайте також:

Нова аристократична фотосесія Ренати Літвінової

Колекція одягу від Ренати Літвінової

Рената Літвінова знову оголиться перед камерами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: