Роману Абрамовичу більше не шкода грошей на Дашу Жукову

Російський олігарх пробачив та примирився із своєю коханою Дариною Жуковою.

Примирення 42-річного олігарха з 26-річною подругою сталося в галереї сучасного мистецтва "Гараж", де проходить виставка робіт лондонського художника Ентоні Гормлі. Після приїзду самої Дарини власною персоною в галерею приїхав Роман Абрамович.

Бізнесмен був підтягнутий і у відмінній формі. Його візит був таємним. Роман швидко оглянув виставку разом з Жуковою. Рейсом з Лондона прилетів і сам Ентоні Гормлі, щоб особисто провести для іменитих росіян екскурсію і розповісти про свої роботи.

До речі, Ентоні виразив особисту вдячність Роману за допомогу в організації виставки. Після чого, обмінявшись з гостями парою фраз, Роман і Дарина покинули вставку вже разом.

Як відомо, пара вже планувала весілля, а в Дарини навіть було майже готове весільне плаття. Кілька місяців тому наречена Абрамовича відвідала будинок знаменитого дизайнера Роберто Каваллі у Флоренції і довго обговорювала з модельєром своє майбутнє вбрання. Проте кілька тижнів тому промайнула інформація про те, що союз Абрамовича і Жукової дав тріщину. Головна причина розлучення називалися різні погляди на умови шлюбного контракту. В Абрамовича вже є сумний досвід стосунків з колишньою дружиною Іриною, якій дісталася половина величезного стану Романа, - 6 млрд дол. І тепер, мабуть, він не хоче в разі розлучення знов втрачати свій стан. Мабуть, пара прийшла до спільного рішення і на радість всім знову разом.

Читайте також:

Абрамович купив для Жукової дачу з видом на нудистський пляж

У Абрамовича закінчились гроші на Жукову

Абрамович почав економити на собі коханому

Для Абрамовича збудували найдорожчу яхту в світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: