Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сутінкового" красунчика Тейлора Лотнера назвали геєм

Актор "Сутінків" Тейлор Лотнер став жертвою розіграшу.

Тейлор Лотнер
Обкладинка виявилась фальшивою
В Інтернеті з'явилася обкладинка січневого номера журналу People з фотографією Тейлора Лотнера. Підпис під фото свідчив: "Я втомився від чуток. Так, я гей!".

Як виявилося, нове інтерв'ю Тейлора - плід фантазії невідомих жартівників.

Новина поширилася по мережі блискавично. Обкладинка була зроблена настільки професійно, що в фальшивку встигли повірити навіть деякі з колег Лотнера. Так, продюсер і співак Рассел Сіммонс написав у твіттері, що захоплюється "сміливістю і відвагою" Тейлора.

Втім, представники 19-річного актора заявили, що він не давав жодних інтерв'ю журналу People. Потім з'ясувалося, що творці приколу взяли за основу номер, що вийшов у травні 2006 року.

Чутки про нетрадиційну орієнтацію Тейлора з'являються вже не вперше. Якось йому довелося відбиватися від кореспондентів австралійського GQ. Справа в тому, що в червні Лотнер спілкувався з режисером Гасом Ван Сентом і сценаристом Дастіном Ленс Блеком (обидва - відкриті геї), і журналістам було дуже цікаво дізнатися, чи не спробував хто-небудь з них "поклеїти" симпатичного хлопця.

"Звичайно, ні. Думаю, вони в курсі, що я натурал. Але вони обидва класні хлопці, з ними було дуже весело", - спокійно відреагував Тейлор.

Читайте також:

Перевертня Тейлора Лотнера "вимучили" на телешоу (відео)

Серце красунчика Тейлора Лотнера знову вільне

Перевертень із "Сутінок" Тейлор Лотнер приміряв костюм і краватку

Залиште свій коментар

Вибір редакції