Північна Корея ховає Кім Чен Іра зі снігом і сльозами

Дата публікації
Перегляди
3176
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Дводенна церемонія похорону "Великого керівника" проходить в КНДР. Забальзамувати тіло Кім Чен Іра допомагали фахівці з Росії.

Кім Чен Іра забальзамували фахівці, які доглядають за Леніним / Фото: AFP
У середу, 28 грудня, в Пхеньяні розпочався дводенний похорон колишнього лідера Північної Кореї Кім Чен Іра, який помер 17 грудня.

Церемонія відкрилася з чотиригодинним запізненням. У Пхеньяні випав сніг.

Труну з тілом вождя провезли від палацу Кимсусан повз статуї Кім Ір Сена, зробивши коло центральними вулицями міста. При в'їзді кортежу на площу всі військові, які вишикувалися по периметру, схилили голови, а з натовпу цивільних донеслися гучні ридання і крики скорботи. Повідомляється, що віддати останню шану "Сонцю нації" зібралися тисячі людей.

Попереду рухався лімузин з величезним портретом Кім Чен Іра, за яким слідував лімузин з вінком, потім лімузин з труною.

Духовий оркестр грав жалобну музику. Труна з тілом Кім Чен Іра була встановлена на даху автомобіля - на "подушці" з білих квітів.

Син Кім Чен Іра і його спадкоємець - Кім Чен Ин - йшов поруч і тримався лівою рукою за капот лімузина. На очах його помітили сльози.

Дивіться ФОТО прощання з Кім Чен Іром: Реве та стогне Північна Корея

За повідомленнями південнокорейських ЗМІ, які пильно стежать за подіями в Пхеньяні, Кім Чен Ір буде похований поруч із батьком Кім Ір Сеном у тій же усипальні в Кимсусанському палаці.

Раніше для бальзамування тіла "Сонця нації" до Пхеньяна запросили російських експертів з Московського центру біомедичних технологій, що займається збереженням тіла Леніна.

Разом з тілом Кім Чен Іра в усипальниці будуть виставлені його автомобіль, вагон спецпотягу, одяг і робочий стіл.

Вранці у четвер на центральній площі столиці планується масовий жалобний мітинг, в якому візьмуть участь близько 100 тисяч людей.

Очікується, що вони принесуть клятву вірності Кім Чен Ину, який поки формально є заступником державного Комітету оборони КНДР, але вже названий в офіційній пресі "великим спадкоємцем" – новим керівником держави, партії і збройних сил, хоча йому ще немає і 30 років.

Нагадаємо, за офіційними даними, лідер КНДР Кім Чен Ір помер 17 грудня від серцевого нападу. Як повідомили офіційні північнокорейські ЗМІ, Кім Чен Ір "помер від психічної і фізичної перевтоми, викликаної роботою на благо Батьківщини".

Читайте також:

ЦРУ розсекретило "садистське" досьє на нового вождя Північної Кореї

Корейці побачили, як смерть Кім Чен Іра оплакували навіть птахи

Мешканці КНДР шикуються в шеренги і плачуть за Кім Чен Іром (відео)

Кім Чен Ір правив КНДР майже два десятиліття і лишив після себе 17 дітей

Північна Корея ховає Кім Чен Іра зі снігом і сльозами

Північна Корея ховає Кім Чен Іра зі снігом і сльозами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3176
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація