Корейці побачили, як смерть Кім Чен Іра оплакували навіть птахи

Дата публікації
Перегляди
4058
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Корейці побачили, як смерть Кім Чен Іра оплакували навіть птахи

Мешканці КНДР побиваються за Кім Чен Іром / Фото: AFP

У КНДР після смерті Кім Чен Іра помітили "дивні явища природи": скорботного журавля і сяйво над священою горою.

Державне інформаційне агентство КНДР повідомило про незвичайні природні явища в республіці після смерті "великого вождя" Кім Чен Іра.

У повідомленні йдеться, що навіть природа оплакує смерть "Сонця нації". Зокрема, на вулканічному озері Чон лід тріснув так голосно, "що, здавалося, Небо і Земля потряслися", а на вершині гори священної гори Пекту очевидці нібито бачили таємниче світіння.

Передається, що місцеві мешканці стали свідками того, як країну накрив сніговий шторм, а потім раптово закінчився і на скелях Пекту з'явилося висічене послання: "Гора Пекту, священна гора революції Кім Чен Іра", яке світилося яскравим світлом до кінця дня.

Дивіться ФОТО прощання з Кім Чен Іром: Реве та стогне Північна Корея

У той же день маньчжурський журавель породи також став у скорботну позу на статуї батька покійного лідера в північному місті Хамхін.

"Здавалося, навіть журавель, щоб оплакати смерть Кім Чен Іра, народженого від Неба, після польоту вниз, в глибоку холодну ніч, не в змозі забути його", - повідомило ЦТАК з посиланням на північнокорейських чиновників, цитує BBC.

За даними державних ЗМІ, вже більше п'яти мільйонів людей прийшли засвідчити свою повагу до Кім Чен Іра.

Нагадаємо, про смерть Кім Чен Іра стало відомо 19 грудня. За офіційним повідомленням, він помер 17 грудня під час поїздки на своєму бронепоїзді від серцевого нападу.

Мешканці КНДР зустріли оголошення із сумом та скорботою: державне ТБ поширило кадри, як сотні людей шикуються біля пам'ятників Кім Чен Іру в шеренги, плачуть та кидаються на коліна.

І майже одразу було повідомлено, що новим лідером і "великим спадкоємцем" стає молодший син вождя, Кім Чен Ин. Офіційна преса закликала людей гуртуватися навколо молодого вождя.

Читайте також:

Біля труни Кім Чен Іра засікли "таємну дружину" спадкоємця

ЦРУ розсекретило "садистське" досьє на нового вождя Північної Кореї

Кім Чен Ір помер не так, як стверджує Пхеньян

Мешканці КНДР шикуються в шеренги і плачуть за Кім Чен Іром (відео)

В Пхеньяні масова істерія через смерть Кім Чен Іра

В Пхеньяні масова істерія через смерть Кім Чен Іра
Наступна публікація