Главу ЦВК Росії під час телефонного жарту відправили у відставку

Дата публікації
Перегляди
2314
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Главу ЦВК Росії під час телефонного жарту відправили у відставку

Володимир Чуров сприйняв жартівника за помічника Медведєва

Жартівники зателефонували главі ЦВК Росії нібито від Медведєва і повідомили про його відставку. Той запевнив, що "зробить так, як вирішить керівництво".

Один з російських "пранкерів" (жартівників, які практикують телефонні розіграші) зателефонував до голови ЦВК РФ Володимира Чурова і відправив його у відставку.

Пранкер представився помічником президента країни Аркадієм Дворковичем і повідомив, що в нього "не дуже гарна новина".

"Я говорив з Дмитро Анатолієвичем (Медведєвим – прим. ред.) і він завтра офіційно оголосить про вашу відставку", - сказав "Дворкович".

Чуров вислухав повідомлення спокійно і зазначив, що "сприйняв до відома" інформацію, але хотів би особисто переговорити на цю тему з Медведєвим. При цьому запевнивши, що "вчинить так, як вирішить керівництво".

Аудіозапис розмови з Чуровим було викладено в Інтернет і він викликав хвилю схвальних відгуків від користувачів.

Зазначимо, що блогери почали множити жарти на адресу глави ЦВК після виборів до Держдуми РФ 4 грудня. Зокрема, обурення викликали дані з попередніми результатами виборів по областях, при складанні яких виходило, що в деяких регіонах проголосували 115% і навіть 146% виборців.

А от президент Дмитро Медведєв, оцінюючи роботу Чурова, раніше назвав його "чарівником".

"Ви ж чарівник майже, вас так деякі лідери партій називають", - заявив Медведєв, на що Чуров відповів словами героя фільму "Попелюшка": "Я тільки вчуся".

Наразі ж одними з найпопулярніших жартів у Рунеті стали вигадані "теореми Чурова" – наприклад, "0,5% фальсифікацій = 1 наночур", "Сума кутів в трикутнику Чурова - 146 градусів", "Беремо будь-яке число, множимо на Число Чурова і отримуємо 146%" , "Корінь будь-якого ступеня з числа Чурова дорівнює числу Чурова" та інші.

Варто нагадати, що подібний шквал відгуків свого часу дістав колишній глава ЦВК України Сергій Ківалов, якого після виборів 2004 року в народі дружно охрестили "підрахуєм", а "створення видимості демократичних виборів" назвали "ківаловщиною".

Читайте також:

Рунет відповів Путіну фотожабами і "революцією гон...ів"

В російських областях проголосували по 140% виборців

Вибори в Росії: Медведєв назвав главу ЦВК чарівником

Пост Медведєва на Facebook став провалом: "Ви це сп'яну написали?"

Наступна публікація