Ківалов написав книгу про таємницю виборів-2004

Відомий під прізвиськом "підрахуй" Сергій Ківалов написав книгу про вибори 2004 року, яка може поставити під сумнів легітимність обрання президентом Віктора Ющенка.

Народний депутат від Партії регіонів, екс-голова ЦВК Сергій Ківалов найближчим часом презентує свою книгу про вибори 2004 року "Випробування законом".

Як повідомила прес-секретар Ківалова Лариса Ткач, перший тираж книги в Одесі було повністю викрадено. Однак заяву вирішили не подавати, і просто видали новий тираж.

"Сергій Васильович попросту вирішив, що цим займатися – тільки витрачати нерви і не буде результату", - пояснила Ткач.

Новий тираж книги, за її словами, буде значно більший: "Перша партія вже є, це 1000 екземплярів".

"Далі подивимося як розійдеться, якщо буде великий інтерес…Презентація буде через тиждень – днів 10, і її можна буде купити в усіх магазинах", - додала вона.

На думку прес-секретаря, тираж книги вкрали, щоб викладена в книзі інформація не дійшла до громадськості:

"А там факти, прізвища, дати - хто пропонував, що пропонував, чим погрожували йому (Ківалову). Тому що колись був момент, коли Сергію Васильовичу погрожували: "З вашим авто щось трапиться" і за два дні підрізають його авто, машина перевернулася. Випадково вона виявилася у охорони, тому що він побоювався... І у них були серйозні пошкодження, хлопці-охоронці в лікарні опинилися. Це був 2004 рік, час виборчої кампанії, викликали міліцію і все це детально оформляли", - розповіла прес-секретар.

За її словами, під час написання книги "на Ківалова виходили люди і просили: "Ти міг би не згадувати те-то".

"Він думав - писати, не писати, щоб не образити. Але вирішив, що треба розповісти все, як було", - наголосила його представник.

Ткач також повідомила, що у книзі є інформація, яка може поставити під сумнів легітимність президента Віктора Ющенка: "І Ківалов це там обґрунтовує".

На питання, чому варто вірити фактам, викладеним у книзі, Ткач відповіла: "Будь-яка інформація подається без документів, а ця інформація - з документами. З датами прізвищами, подіями, підкріплена документами".

Читайте також:

Піскун: щоб зірвати вибори, Ющенку достатньо підірвати гранату в Криму

Ківалов: СБУ стежила за донькою та зятем Тимошенко

Кучма та Литвин просили допомоги у Москви: дані екс-охоронця

Янукович хоче повернути п’ятирічки, бо короткі штанці замалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: