Мешканці КНДР шикуються в шеренги і плачуть за Кім Чен Іром (відео)

Мешканці КНДР шикуються в шеренги і плачуть за Кім Чен Іром (відео)

ЦТАК показало запис, як корейці побиваються за своїм лідером

Перед меморіалами Кім Чен Іру в Пхеньяні падають ниц і плачуть вголос сотні корейців.

Державне Центральне телеграфне агентство Кореї оприлюднило відео про те, як мешканці КНДР сумують через смерть Кім Чен Іра, який правив ними майже два десятиріччя.

Дивіться фото Реве та стогне Північна Корея: прощання з Кім Чен Іром

На поширеному записі видно, як сотні людей (багато з них, на вигляд, шкільного віку) шикуються біля пам'ятників Кім Чен Іру в шеренги і плачуть.

Цілі групи корейців падають перед меморіалами на коліна, побиваючись за померлим вождем. Окрім молоді, приходять і пенсіонери та військові. Деякі тримають в руках червоні прапори.

Викладене в Інтернеті відео викликало бурхливе обговорення користувачів, багато з яких вважають побачене "перформансом" і саркастично зауважують "вони б ще й масовий суїцид здійснили".

Лідер Північної Кореї, "Сонце нації" і "Батько народу" Кім Чен Ір помер рано вранці 17 грудня у своєму поїзді від серцевого нападу. Як повідомили офіційні північнокорейські ЗМІ, Кім Чен Ір "помер від психічної і фізичної перевтоми, викликаної роботою на благо Батьківщини".

В країні оголошено 12-денна жалоба. Тіло лідера було доставлене до мавзолею в Пхеньяні, похорони призначені на 28 грудня.

Розпорядником похорону призначений молодший син померлого лідера Кім Чен Ин, якого уже проголосили "великим спадкоємцем" і новим вождем.

Читайте також:

Кім Чен Ір правив КНДР майже два десятиліття і лишив після себе 17 дітей

Тіло Кім Чен Іра помістили в мавзолей

Новим "великим вождем" КНДР оголошено молодшого сина Кім Чен Іра

Помер лідер КНДР Кім Чен Ір

В Пхеньяні масова істерія через смерть Кім Чен Іра

В Пхеньяні масова істерія через смерть Кім Чен Іра

Повʼязані теми:

Наступна публікація