На чолі Північної Кореї стане "молодий генерал" з європейською освітою

Дата публікації
Перегляди
2812
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На чолі Північної Кореї стане "молодий генерал" з європейською освітою

Кім Чен Ин продовжить справу батька / Фото: The Daily Telegraph

Спадкоємцем Кім Чен Іра став його молодший син, оскільки старшого батько вважав "прозахідним", а середній - хворий.

Після смерті лідера КНДР Кім Чен Іра новим вождем Північної Кореї вже оголосили його молодшого сина Кім Чен Ина.

Як офіційно відбуватиметься процедура передачі влади, ще не відомо, однак у тому, що саме Кім Чен Ин стане на чолі республіки, сумнівів не виникає: "молодого генерала", як його давно охрестили в північнокорейській пресі, пророчили в наступники вождя вже давно. І ще за життя Кім Чен Ір представив його Китаю і Росії як свого спадкоємця.

Але відомо про Кім Чен Ина вкрай мало. Навіть щодо року його народження є розбіжності – називають як 1982, так і 1984 роки.

Кім Чен Ин народився від балерини Ко Ен Хі, яку вважають третьою дружиною Кім Чен Іра. За непідтвердженими даними, вона померла в 2004 році у віці 51 року.

Як стверджує південнокорейська розвідка, Кім Чен Ин здобув середню освіту у Швейцарії, потім закінчив у Військовий університет імені Кім Ір Сена в Пхеньяні. З чуток, він володіє англійською та німецькою мовами.

У 2010 році Кім Чен Ин обійняв посаду члена центрального комітету Трудової партії Кореї і віце-голови центральної військової комісії партії.

Повідомлялося також, що Кім Чен Ір збирався передати владу своєму синові в день 100-річчя від дня народження засновника КНДР Кім Ір Сена - 14 квітня 2012 року.

У жовтні ЗМІ писали, що молодший син Кім Чен Іра минулого року одружився.

Вибір молодшого сина у спадкоємці експерти пояснюють тим, що старший син Кім Чен Нам втратив довіру батька, коли його спіймали в Японії в 2001 році з фальшивим паспортом громадянина Домініканської Республіки. Він хотів тоді побувати у парку розваг "Діснейленд" у Токіо.

Середній син Кім Чен Іра - Кім Чен Чхоль - страждає на захворювання, при якому організм виробляє дуже багато жіночих гормонів.

Нагадаємо, лідер Північної Кореї Кім Чен Ір помер у віці 69 років. За повідомлення місцевих ЗМІ, причиною смерті став серцевий напад. Похорон призначено на 28 грудня.

Читайте також:

Тіло Кім Чен Іра помістили в мавзолей

Новим "великим вождем" КНДР оголошено молодшого сина Кім Чен Іра

Армія Південної Кореї приведена до бойової готовності

Помер лідер КНДР Кім Чен Ір

Спадкоємцем Кім Чен Іра оголошено його молодшого сина

Спадкоємцем Кім Чен Іра  оголошено його молодшого сина
Наступна публікація